Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: już wiadomo, jaki sekret skrywali!

Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) przez długi czas starali się to utrzymać w sekrecie. Jeden z tygodników zdradza ich tajemnicę! Czyżbyśmy właśnie dowiedzieli się prawdy o ich nowym projekcie?


Reklama

Nowy program z ich udziałem pojawi się na antenie TVN-u w 2018 r. Prawdopodobnie będzie oparty na ukraińskim hicie podróżniczym "Orzeł czy reszka?". 

Gdy nadchodzi weekend, dwójka bohaterów programu pojawia się na lotnisku i wraz z ekipą telewizyjną leci do jednego z urokliwych miast. Czasem w Europie, ale bywa, że i na innym kontynencie. Po wylądowaniu uczestnicy programu rzucają monetą i wybierają, czy wypadnie orzeł czy reszka. 

Ten, kto wygrywa, dostaje złotą kartę kredytową i przez dwa dni pławi się w luksusie. Jeździ limuzyną, lata helikopterem, śpi w pięciogwiazdkowym hotelu i stołuje się w najlepszych restauracjach.  

Przegrany dostaje jedynie 100 dolarów. Są kraje, gdzie nie wystarcza to nawet na jeden nocleg w hotelu. A przecież trzeba jeszcze coś jeść i zobaczyć jak najwięcej turystycznych atrakcji. "Bogacza" i "biedaka" śledzi kamera, pokazując blaski i cienie podróżowania z pełnym portfelem i prawie pustą kieszenią. 

Program "Orzeł czy reszka?", w którym wystąpiła dwójka popularnych dziennikarzy Żanna i Andriej, miał dużą oglądalność na Ukrainie. Hit pokazywała w Polsce stacja TTV. A, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", stacja TVN kręci polską wersję, w której wystąpią Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan.  

- To właśnie ten tajemniczy projekt, który realizują od miesięcy - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia pary.  

Po tym, jak Małgosia i Radek wystąpili w show "Azja Express", zdobywając serca telewidzów, szefostwo stacji powierzyło im kolejne zadanie. Wszystko trzymane jest w sekrecie.  

- To jest program, który wymaga od nas bardzo wiele zaangażowania. Pokazuje nas ze strony prywatnej i hardcorowej - uchyliła rąbka tajemnicy Małgosia.  

Wyjawiła, że w czasie realizacji show odwiedzą z Radkiem pięć kontynentów.  

- Program jest wielkim wyzwaniem i przygodą. Ale, wbrew zapewnieniom producentów, do końca nie jest bezpieczny - dodał jej mąż.  

Czy warto tak ryzykować? Na ostatnim ze zdjęć, jakie Lady Rozenek zamieściła w Internecie, widać, że jest bardzo wyczerpana. Chyba nie miała szczęścia w rzucie monetą...***
Zobacz więcej materiałów

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje