Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała z "rodzinki.pl"!

Małgorzata Kożuchowska (42 l.) w maju miała pojawić się na planie "rodzinki.pl". Aktorka odwołała jednak zdjęcia w ostatniej chwili...

W rozmowie z dwutygodnikiem "Show" celebrytka wyjaśnia, że "pomimo ogromnych chęci rozpoczęcia zdjęć w maju, zdecydowała, że tym wymaganiom będzie w stanie sprostać dopiero pod koniec roku".

Reklama

Choć szczegóły dopięte były już na ostatni guzik - scenariusz gotowy, pozostali aktorzy zaangażowani, a producenci deklarowali, że aktorka ze względu na ciążę potraktowana zostanie ulgowo - ta zrezygnowała, nie czując się na siłach i nie chcąc "ryzykować codziennych, wielogodzinnych zdjęć".

"Charakter serialu wymaga od wszystkich twórców najwyższej, stuprocentowej formy i pełnego zaangażowania. Nie ma tu miejsca na cień taryfy ulgowej dla kogokolwiek" - mówi "Show" celebrytka.

Według informacji pisma, ekipa do ostatniej chwili szukała wyjścia z sytuacji - było to o tyle trudne, gdyż scenariusz jest licencjonowaną adaptacją kanadyjskiej wersji, dlatego Natalia Boska, którą gra Małgosia, nie mogła być również w ciąży.

Pojawił się pomysł, by Małgorzatę odpowiednio filmować, w bardziej statyczny niż zazwyczaj sposób, i nie pokazywać zmieniającej się figury. Nie chciała się jednak zgodzić na to sama Kożuchowska.

"Gdyby nie chodziło o Małgosię, być może nawet Natalię Boską zagrałaby inna aktorka, ale ona jest dla stacji niezastąpiona" - mówi "Show"
osoba pracująca przy produkcji.

Telewizja Polska w specjalnym oświadczeniu tłumaczy, że "prace nad szóstym sezonem serialu już trwają, a ekipa i aktorzy na planie pojawią się jeszcze w tym roku".

Co ciekawe, Kożuchowska nie zrezygnowała z kampanii reklamowych oraz pracy na planie "Prawa Agaty".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje