Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w euforii wije się na łóżku! Fani zniesmaczeni!

Małgorzata Kożuchowska (46 l.) raczej stara się dość powściągliwie zachowywać w mediach i bardzo uważnie buduje swój wizerunek. Jednak tym razem postanowiła się trochę powygłupiać, co jednak chyba nie wyszło jej na dobre…

Aktorka w swojej karierze stawia na oszczędne wypowiadanie się na tematy prywatne. Na jej profilu w mediach społecznościowych fani rzadko mogą zobaczyć zdjęcia z życia prywatnego gwiazdy.

Nie da się ukryć, że Gosia jest po prostu "grzeczną" artystką i nie w głowie jej skandale oraz opowiadanie o intymnych szczegółach ze swojego życia.

Dlatego może dziwić ostatni filmik, który opublikowała w mediach społecznościowych. Kożuchowska na nagraniu raczy się napojem i za każdym łykiem wpada w coraz większą euforię.

Reklama

Wije się na łóżku, sapiąc i krzycząc. Nie do końca wiadomo, co autorka filmu miała na myśli nagrywając to, ale tej ekspresji scenicznej nie zrozumieli także jej niektórzy widzowie.

"Co za sztuczność..."

"Nienormalna jesteś"

"Coś jej się stało w głowę?" - można było przeczytać nieprzychylne komentarze pod filmem.

Jak myślicie, wyszło zabawnie i naturalnie, czy Małgosia powinna jednak skończyć z takimi "żartami"? To może dziwić, bo przecież w hitowej "Rodzince.pl" bawi telewidzów do łez. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy