Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska tęskni za mężem. Wyjechał!

W domu Małgorzaty Kożuchowskiej (44 l.) wielka słota. Aktorka została słomianą wdową!

Jak dowiedział się magazyn "Na Żywo", Bartek Wróblewski, mąż Małgorzaty, zmuszony był wyjechać w interesach za ocean - Dzień Matki celebrytka świętowała więc sama, na Facebooku, publikując zdjęcie z ręką syna.

Reklama

- Jak się ma swój biznes, to zawsze brakuje czasu. Wkrótce wyjeżdżam do USA i Wielkiej Brytanii i wracam dopiero za 2 tygodnie - powiedział tygodnikowi Wróblewski przed wyjazdem. 

Dziennikarz po stracie pracy w TVP długo nie mógł znaleźć sobie miejsca. Wytykano mu, że jest uzależniony finansowo od żony, niezaradny. On jednak nie chciał już wracać do mediów i jako reporter być tylko pionkiem w wielkiej medialnej machinie.

Pięć lat temu postanowił założyć własną firmę oferującą usługi ochroniarskie instytucjom rządowym.

To był strzał w dziesiątkę! Dziś jest uznanym w branży biznesmenem, a jego firma wynegocjowała kontrakt m.in. z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Polsce!

Wylatując za ocean, zostawił żonę i syna w dobrych rękach. 26 maja Małgosia jak zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej mamy i zaufanej niani. I chociaż miała sporo zobowiązań zawodowych, to w tym wyjątkowym dniu znalazła czas na relaks.

A prezent na Dzień Matki mąż z pewnością przywiezie jej zza oceanu.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje