Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna na lekcji on-line!

Małgorzata Kożuchowska (50 l.) pokazała na Instagramie, jak wyglądają lekcje WF-u on-line!

Małgorzata Kożuchowska niedawno zaskoczyła swoich fanów i pokazała nagranie, jak jej synek ćwiczy na lekcji WF-u on-line. Nie da się ukryć, że panująca pandemia zmieniła dotychczasowe przyjęte formy nauczania i większość dzieci od kilkunastu miesięcy musi odbywać lekcje nie w klasach, a w domu, przed komputerem. Nie inaczej jest z wychowaniem fizycznym. Sport jest bardzo ważny, dlatego aktorka pilnuje, aby jej synek uczestniczył w zajęciach z gimnastyki.

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna na lekcji on-line!

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się w 2008 roku, a ich syn przyszedł na świat w 2014 roku. We wrześniu chłopiec poszedł do pierwszej klasy. Aktorka bardzo poważnie podchodzi do wszystkiego, co dotyczy Jasia, nie inaczej jest z edukacją.

Reklama

Jak widać Jasiowi lekcje się podobają, ponieważ ochoczo wykonywał ćwiczenia na zajęciach z gimnastyki. Aktorka nagrała swojego synka, gdy ten podskakiwał przed laptopem, a na relacji napisała, iż go "podziwia i kocha".

Na załączonym obrazku widać, że chłopiec jest fanem Roberta Lewandowskiego, ponieważ na lekcję ubrał sportową koszulkę z cyfrą 9. 7-latek ma też bardzo dogodne warunki do nauki w domu. W eleeganckim gabinecie ma do dyspozycji duże biurko, wygodne krzesło obrotowe oraz oświetlenie z fikuśnym abażurem.

Zobaczcie również:

Karolina Korwin Piotrowska jedzie po roli Kożuchowskiej w nowym filmie!

Małgorzata Kożuchowska przerwała milczenie! Mówi, co stanie się w kościołach!

Ewa Chodakowska powiększyła usta? Pokazała zdjęcie!


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy