Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak zaprzyjaźniła się z wdową po Dzikim!

Małgorzata Foremniak (49 l.) zaprzyjaźniła się z nową żoną byłego męża, Waldemara Dzikiego (†59 l.). Nie każdy potrafiłby się tak zachować. Po jego odejściu stały się sobie jeszcze bliższe.

Od odejścia jej drugiego męża, Waldemara Dzikiego, minęły ponad dwa miesiące, ale Małgorzata Foremniak wciąż czuje ból w sercu. Chociaż rozstali się pięć lat temu, byłego męża traktowała jak kogoś bardzo bliskiego. Oboje udowodnili, że po rozwodzie można się jeszcze lubić i żyć w zgodzie.

Były mąż pozostał jej przyjacielem, na którego mogła liczyć w trudnych momentach. Był obok, gdy odchodzili rodzice aktorki, najpierw mama Marianna, a potem ojciec Kazimierz.

Nie kryła obaw, kiedy po rozwodzie Waldemar Dziki poświęcił się pracy dyrektora generalnego ukraińskiej stacji telewizyjnej "Ukraina" i związał się z Ukrainką Martą Eljasiak (33 l.). Młoda projektantka wnętrz była młodsza o 26 lat i skoncentrowana na własnej karierze w Polsce. Interesowała się także dziennikarstwem i marketingiem, a swoim pasjom poświęcała bezgranicznie.

Reklama

Były mąż potrzebował kobiety, która będzie dla niego wsparciem w codziennym życiu. Małgorzata obawiała się, że zabieganej Marcie nie starczy czasu na pielęgnowanie relacji rodzinnych. Jednak gdy bliżej poznała dziewczynę, poczuła do niej sympatię.

Tematów do rozmów nie brakowało: obie są estetkami, interesują się sztuką, kochają podróże. Gdy Małgorzata kupiła apartament na warszawskim Powiślu, nowa partnerka Waldemara - właścicielka studia projektowania wnętrz - zaangażowała się w jego urządzenie. Panie zaczęły spędzać coraz więcej czasu razem i zaprzyjaźniły się. "Po śmierci męża Marta nie jest w najlepszym stanie, Małgosia podtrzymuje ją na duchu. Planują wspólną podróż do Barcelony, miasta które obie kochają, a Marta rozwija tam karierę" - mówi informator "Świata i Ludzie".

Małgorzata słynie ze swego dobrego serca i wrażliwości. Teraz znów pokazuje, że można na nią liczyć. Nie zostawia w biedzie przyjaciół, których doświadcza los.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy