Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

Bardzo czekała na powrót do pracy. Serial "W rytmie serca", w którym wciela się w Olgę, a także nowy film "Kobieta sukcesu" to dla Małgorzaty Foremniak duża szansa!  - Wolę siedzieć na planie cały dzień, mieć zadania do wykonania - wyznaje. 

Reklama

Aktorka przyznaje, że codzienność często bardzo ją męczy i przytłacza. 

- Nie mam partnera, ale nie jestem sama - zastrzega z uśmiechem. - Przyszedł czas, żeby stworzyć ten najważniejszy związek... samej ze sobą. Nie zakładam jednak, że do końca życia będę samotna. Ciągle jestem otwarta na ludzi. 

W tej dość skomplikowanej sytuacji pomocną dłoń wyciągnęła do Foremniak córka Ola Jędruszczak (26 l.). - Ola jest psychologiem. Rozmawiamy często i wiele ciekawego z tych rozmów wynoszę - zdradza aktorka. 

I właśnie dzięki córce zrozumiała, że mimo licznych niepowodzeń nie może rezygnować z miłości, bo ma w sobie wielką tęsknotę za uczuciem. Oczywiście w pewnym wieku nie jest już tak łatwo o poznanie kogoś wartościowego i nawiązanie szczerej i prawdziwej relacji. Łatwo też o bolesne rozczarowanie. 

Aktorka dobrze o tym wie, bo sama tego doświadczyła. Jakiś czas temu zaryzykowała. Wydawało jej się, że spotkała kogoś wyjątkowego. Okazało się jednak, że człowiek ten zaczął ją prześladować. Sprawa musiała skończyć się w sądzie. Aktorka przekonała się, z jakim ryzykiem wiążą się nowe znajomości. 

Jednak kilka dni temu na premierze przedstawienia "Casa Valentina" w warszawskim Och Teatrze Foremniak pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Przez cały czas para była sobą mocno zajęta i nie kryła bliskości.Czy w takim razie w życiu aktorki szykują się miłe zmiany?

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Foremniak Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje