Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Foremniak spotyka się z bratem Katarzyny Dowbor!

Czy Katarzyna Dowbor (54 l.) i Małgorzata Foremniak (46 l.) niebawem zostaną rodziną?

Od kilku miesięcy media donoszą, że jurorka "Mam talent" spotyka się z niejakim Tomaszem Kokocińskim, bogatym biznesmenem z USA.

Reklama

Para poznała się na jednej z imprez w Chicago, organizowanej przez tamtejszą Polonię. Od tego czasu ich związek kwitnie, mimo że dzieli ich spora odległość.

Ostatnio w Warszawie Tomasz pocieszał aktorkę po śmierci jej ukochanego taty. Jednak jego osoba ciągle pozostawała zagadką.

Do teraz. Jak donosi tygodnik "Rewia", w rozwikłaniu zagadki pomogła jego... rodzona siostra, czyli dziennikarka Katarzyna Dowbor, z domu Kokocińska!

Szczegółowo opisała brata w swojej książce "Mężczyźni mojego życia". Kim więc dokładnie jest nowy facet Foremniak?

"Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił doktorat i otworzył pięć klinik, które bardzo dobrze prosperują. (...) Ostatnio zaczął trenować triathlon, co może być oznaką kryzysu wieku średniego. Wcześniej biegał maratony. Ma też własny jacht z wielką polską banderą. Posiada dwa obywatelstwa i jest wielkim polski patriotą. (...) Do dzisiaj jest takim wariatem jak w młodości" - chwali się bratem Katarzyna.

Nic więc dziwnego, że taki mężczyzna zaimponował samotnej Małgosi!

Myślicie, że Foremniak ucieszyła się z takiej "szwagierki"?Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje