Reklama

Reklama

Reklama

​Małgorzata Foremniak przeżywa kolejny kryzys. Rozstanie wisi w powietrzu

Małgorzata Foremniak (55 l.) od dwóch lat jest w związku na odległość z mieszkającym w Wielkiej Brytanii producentem filmowym. Niestety, wszystko wskazuje na to, że, być może przez odległość, a być może przez rozmijające się priorytety, oddalili się od siebie.

Minęło 13 lat odkąd Małgorzata Foremniak i poznany w drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” Rafał Maserak ostatecznie się rozstali. Aktorka zrozumiała, że dzieląca ich różnica wieku, którą początkowo nie uważała za problem, jednak nim była. Maserak znajdował się akurat na takim etapie życia, że wolał się wyszumieć, niż wieść spokojne życie u boku starszej partnerki. Ostatecznie Foremniak zakończyła relację, dla której poświęciła swoje małżeństwo z reżyserem Waldemarem Dzikim. 

Reklama

Niedługo potem przeżyła koszmar, z którego długo nie mogła się otrząsnąć. Mężczyzna, który pojawił się w jej życiu, zdobył jej zaufanie i obiecywał angaż do filmu z Nicole Kidman,  okazał się psychicznie niezrównoważony. Kiedy Foremniak zauważyła niepokojące objawy i zerwała znajomość, Dariusz P. zaczął ją nękać SMS-ami świadczącymi o tym, że śledzi każdy jej krok

Równocześnie, udając jej menedżera, próbował jej jak najbardziej zaszkodzić zawodowo.  Skończyło się na tym, że aktorka przestała dostawać role, a jej jedynym źródłem utrzymania pozostała posada w „Mam talent!”. Po tym, gdy w lutym 2016 roku zapadł wyrok w sprawie psychofana, Foremniak zaczęła mozolnie odbudowywać swoją karierę i relacje z dorastającymi dziećmi. Mileną i Patrykiem, które też się w międzyczasie popsuły. 

Małgorzata Foremniak szukuje się do zerwania?

Trudno się dziwić, że po takiej traumie aktorka długo nie potrafiła zaufać ludziom, a zwłaszcza mężczyznom. Dopiero producentowi filmowemu Pawłowi Jodłowskiemu udało się przebić mur, jakim się otoczyła. Początkowo ich relacja wydawała się wprost wymarzona. Ponieważ Jodłowski mieszka w Wielkiej Brytanii, aktorka nie musiała niczego zmieniać w swoim życiu, za to kiedy już się spotykali, randki wręcz ociekały romantyzmem. Kiedyś, gdy aktorka zgłodniała, jej ukochany zablokował ruch uliczny, żeby przynieść jej jedzenie z restauracji. Podróżowali razem po świecie, aż nagle, podczas zwiedzania Islandii Foremniak uznała, że jednak nie pasują do siebie. Jak wspomina w „Dobrym Tygodniu” jej znajoma:

Jak twierdzi informator katolickiego tabloidu, Foremniak próbowała wymodlić sobie ten związek w kaplicy św. Michała w Kornwalii, ale nawet modlitwa nie poprawiła sytuacji w związku. Obecnie, zdaniem znajomych aktorki i jej najstarszej córki, z zawodu psycholożki, nie ma on przyszłości. Foremniak chyba już się z tym pogodziła. Jak zapewnia:

Tylko że są osobą raczej chyba nie będzie mieszkający w Anglii producent filmowy. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcie...

Zobacz też:

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

Małgorzata Foremniak wygłupia się na egzotycznych wakacjach. Przy okazji odsłoniła obfity biust...

Justyna Steczkowska zachwyciła stylizacją. Wcześniej nosiła ją Katarzyna Cichopek

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy