Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak otwarta na nowy związek!

Małgorzata Foremniak (52 l.) powtarza, że choć nie ma partnera, to nie jest sama. Jak się okazuje, wcale jednak nie traci nadziei, że znów się zakocha.

Kiedy kilka dni temu wjechała na hulajnodze na kolejny na casting do programu "Mam talent", nie sposób było nie patrzeć na nią z podziwem. Małgorzata Foremniak wyglądała jak nastolatka, która wybrała się na przejażdżkę po mieście!

Aktorka była uśmiechnięta, szybko jednak powróciły wspomnienia z dzieciństwa, które wcale nie było różowe...

- Jako mała dziewczynka sprzątałam, pracowałam w ogródku, a gdy byłam starsza, gotowałam obiady. Razem z dwójką rodzeństwa miałam jeden pokoik. Pamiętam, jak czekałam na ubrania, które zużyje starsza siostra - mówiła w rozmowie z Twoim Stylem.

Reklama

Dlatego zawsze starała się, żeby jej córce Oli (29 l.) niczego nie zabrakło. Z podobną myślą adoptowała przed laty Milenę (30 l.) i Patryka (24 l.). Dziś, gdy dzieci są już samodzielne, może wreszcie pomyśleć o sobie. Wciąż jednak jest samotna...

- Nie mam partnera, ale nie jestem sama! - powtarza. - Nie zakładam, że będę do końca samotna. Nie mam takiego zamiaru. Mam czym podzielić się z tą drugą osobą i jestem otwarta na historię, jaką ktoś wniósłby do mojego życia.

Najbliższe miesiące spędzi, przyglądając się utalentowanym ludziom. Komu z nich da szansę, okaże się już jesienią.

A może da ją również sobie, a gorące lato sprawi, że w jej sercu znajdzie się miejsce na kogoś, z kim będzie mogła spędzić kolejne lata?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy