Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Foremniak była zaskoczona?! Córka postawiła na swoim!

Małgorzata Foremniak (52 l.) może być dumna ze swojej córki, Oli (29 l.). Choć mogła skorzystać z pomocy słynnej mamy, wolała sama zapracować na swój sukces i dopięła swego!

Małgorzata Foremniak jest nie tylko lubianą aktorką, ale ma także poczucie sukcesu jako matka. Jej córka Aleksandra znowu daje jej powody do radości.

Reklama

Niedawno pochwaliła się kolejnym dyplomem: ze świetnym wynikiem ukończyła studia podyplomowe na kierunku: psychotraumatologia. Misją córki gwiazdy jest pomaganie ludziom.

Pracuje jako psycholog w znanym centrum psychologicznym w śródmieściu Warszawy. 

"Lubię ludzi, zawsze jestem ciekawa, co pięknego i nowego mogę w nich dojrzeć" - mówi o sobie córka aktorki.

Pani Małgorzata może być dumna ze swojej jedynaczki. Choć, zajęta karierą, nie mogła poświęcić jej tyle czasu, ile by chciała, córka nie zawiodła jej oczekiwań. Wyrosła na silną kobietę, która dobrze wie, czego chce. W dodatku do wszystkiego pragnie dość sama. Wszyscy spodziewali się, że po udanym występie w serialu "Hotel 52" Ola pójdzie w ślady mamy.

Ona jednak wybrała studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Gdy kilka lat temu została magistrem psychologii, nie zdecydowała się na prowadzenie terapii dla gwiazd show-biznesu. Nie chciała iść na skróty.

Zdecydowała się zająć terapią dzieci i młodzieży po ciężkich traumach. I choć karierę psychologa zaczęła niedawno, jej grafik już jest bardzo napięty. 

Ola jest osobą o wielkim sercu, wrażliwą i bardzo czułą na ludzkie nieszczęścia. Pani Małgorzata właśnie na taką osobę starała się ją wychować. Egzamin z rodzicielstwa aktorka zdała więc na piątkę! 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje