Reklama
Reklama

Mała Miss po latach. Jak dziś wygląda ulubienica widzów?

Isabella Barrett (16 l.) to gwiazda w Stanach Zjednoczonych, która od najmłodszych lat występowała w konkursach miss dla dzieci. Dziewczyna ma już 16-lat i nie przypomina siebie z przeszłości. Nie da się ukryć, że nastolatka bardzo wydoroślała i wygląda poważnie. Jak się okazuje, praca od dziecka się jej opłacała, bowiem dziś Barrett może pochwalić się pokaźnym imperium i milionami na koncie!

Isabella Barrett sławę w Stanach Zjednoczonych zyskała już kilka lat temu, a to za sprawą licznych konkursów o tytuł małej miss, w których brała udział. 16-latka od najmłodszych lat związana jest z show-biznesem, a jako mała dziewczynka musiała walczyć z innymi uczestniczkami o sławę, popularność. Już jakiś czas temu dziewczyna przyznała, iż wcale nie żałuje, że nie miała dzieciństwa takiego, jak inne dzieci, bo dzięki pracy jest milionerką.

Co dziś robi i jak wygląda Isabella?

Reklama

Mała Miss po latach. Jak konkurys wpłynęły na jej życie?

Konkursy miss, również te dla dzieci, od lat cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni czasu takie formaty wylansowały wiele gwiazd, ale nie każda z dziewczynek umie poradzić sobie z presją, nagonką mediów, stresem i rywalizacją. Ostatnio głośno było o śmierci uwielbianej Kailiy Posey, która popełniła samobójstwo.

Znacznie lepiej w brutalnym świecie show-biznesu radzi sobie Isabella Barrett, która dorobiła się majątku i może poszczycić się życiem w luksusie.

Isabella Barrett - była małą miss. Jak dziś żyje milionerka?

Isabella Barrett jest zdobywczynią 55 koron i 85 tytułów w konkursach piękności. W wieku zaledwie 6 lat zarobiła swój pierwszy milion, ale na tym nie poprzestała i dziś jest milionerką. Nastolatka była gwiazdą programu "Toddlers & Tiaras", który ukazywał konkursy miss dla dzieci od "zaplecza".

16-latka dała się poznać jako niezwykle uparta, ale również kapryśna dziewczynka. Mocny charakter przydał jej się po opuszczeniu formatu, gdyż dziś jest modelką, a także założyła markę modową. To nie jedyne zajęcia Isabelli. Miss próbuje sił w aktorstwie i prężnie rozwija konta w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 65 tysięcy osób.

To właśnie za pośrednictwem sieci gwiazdka chwali się swoim życiem, a ze zdjęć można wywnioskować, że otacza się luksusem.

Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Mała Miss.

Sprawdźcie również:

Maja Rutkowski prezentuje złote uzębienie: "Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy". Wyszło światowo?

Gaten Matarazzo, czyli Dustin ze "Stranger Things" pokazał się z dziewczyna! Piękność?

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy