Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Majka Jeżowska tak bawiła się w swoje urodziny! Towarzyszył jej partner?!

Trudno uwierzyć w to, że Majka Jeżowska skończyła 60 lat. Artystka w ogóle nie wygląda na swój wiek, ale tak wyjątkowe, okrągłe urodziny trzeba było odpowiednio uczcić.

Choć trudno w to uwierzyć, 25 maja Majka Jeżowska skończyła 60 lat! 

Reklama

Tego wieczora piosenkarka zaprosiła wszystkich swoich fanów na tzw. live, czyli spotkanie na żywo, nadawane z jej domu. 

Początkowo obawiała się takiej formy: "Nigdy tego nie robiłam" - przyznała. 

Ale z pomocą pospieszyli jej przyjaciele. Przekonali, że live to nic strasznego: "Pomyślałam, 'Wszyscy tak robią, to i ja mogę spróbować' " - opowiadała później artystka. 

O umówionej godzinie zasiadła z kieliszkem wina na kanapie. Nie sama! Towarzyszył jej m.in. Piotr Gąsowski, który podjął się moderowania przebiegu wydarzenia, a także Olga Bończyk. 

W trakcie spotkania piosenkarka połączyła się też na żywo z kilkoma przyjaciółmi. Najpierw ułożoną specjalnie dla niej dowcipną piosenkę zaśpiewała była partnerka Piotra Gąsowskiego, Hanna Śleszyńska. 

Później na kilka minut pojawiła się druga, również była partnerka aktora, tancerka Anna Głogowska. Co ciekawe, pokazała też córkę, 13-letnią Julkę, która pochwaliła się, że uprawia taekwondo. 

Koło północy pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Magda Steczkowska i Rafał Zawierucha. Majka Jeżowska nie kryła zachwytu z przebiegu spotkania oraz zdolności organizacyjnych Piotra Gąsowskiego. 

Za kulisami pokroiła trzy bezowe torty, którymi poczęstowała zebranych, w tym swojego syna Wojciecha z narzeczoną Zosią, oraz, jak przyznał Piotr Gąsowski, ich "wspólnego przyjaciela, który jest spoza branży". Czyżby Majka Jeżowska ukrywała nowego partnera? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »