Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Majka Jeżowska opowiedziała o chorobie! „Nie mogłam na siebie patrzeć”!

Majka Jeżowska (58 l.) jak na swoje lata, wygląda świetnie. Jej zdjęcia w bikini zrobiły furorę i fani nie mogli nachwalić jej sylwetki. Jednak nie zawsze tak było i artystka postanowiła o tym opowiedzieć.

Zgrabna figura, ładna cera i zadbane włosy - Majka Jeżowska z takimi atrybutami na pewno nei wygląda na 58 lat, które ma.

Nie da się ukryć, że wygląd jest jednym z narzędzi pracy artysty i Majka doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety był też taki okres w życiu wokalistki, że nie czuła się sama ze sobą najlepiej, a powodem okazała się choroba.

"Natomiast miewałam też w życiu takie momenty, że nie mogłam na siebie patrzeć - zapuszczona, opuchnięta. To wszystko wynikało z braku czasu i z braku świadomości, że to może być skutek jakiejś choroby" - mówi agencji Newseria Majka Jeżowska. 

Reklama

Wówczas dopiero po pewnym czasie Jeżowska odkryła, co było powodem tych zaburzeń. Problemem była chora tarczyca, przez którą piosenkarka mimo aktywnego stylu życia, nie mogła schudnąć.

Dopiero po dwóch latach borykania się z niedogodnościami, lekarze zdiagnozowali przyczynę. Teraz na szczęście wie, jak żyć z chorobą i jak sobie z nią radzić. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy