Reklama
Reklama

Majka Jeżowska o uczestnikach festiwalu w Opolu: „Myślę o nich z obrzydzeniem”!

Majka Jeżowska (61 l.) obecna jest na polskim rynku muzycznym już ponad czterdzieści lat. Wokalistka, która swą karierę rozpoczynała od występów na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, należy obecnie do grona najpopularniejszych gwiazd rodzimej piosenki. Ostatnio, po raz pierwszy w życiu, wystąpiła na TVN-owskim festiwalu w Sopocie, po którym ostro skrytykowała koleżanki i kolegów po fachu, którzy przyjęli zaproszenie na tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, organizowany przez TVP.

Majka Jeżowska większą część swojej kariery zbudowała na śpiewaniu dla dzieci. Sama chwali się w sieci, że wydała kilkanaście płyt z muzyką specjalnie dla nich, a także zorganizowała, jako właścicielka firmy "Ja - Majka Music", kilka tysięcy własnych koncertów oraz różnego rodzaju rodzinnych imprez dla najmłodszych. Artystka ma oczywiście w repertuarze także piosenki dla dorosłych, jest w końcu autorką takich hitów jak "Najpiękniejszej w klasie" (posłuchaj!) czy "Od rana mam dobry humor" (sprawdź!).

Reklama

Kilka tygodni temu 61-letnia Jeżowska dostąpiła zaszczytu otwarcia zorganizowanego przez TVN "Top of The Top Sopot Festival 2021". Zgromadzoną w Operze Leśnej publiczność rozgrzała wykonując dwa swoje największe przeboje: "Wszystkie dzieci nasze są" (posłuchaj!) i "A ja wolę moją mamę" (sprawdź!). Po festiwalu piosenkarka opublikowała na Facebooku post, w którym podziękowała stacji TVN za "powiew normalności".

- napisała Jeżowska.

Piosenkarka, która ostatnio zasłynęła jako kompozytorka utworu "Miłość" (posłuchaj!), którą Andrzej Piaseczny zrobił publiczny "coming out", przy okazji wbiła szpilę swoim koleżankom i kolegom po fachu, którzy przyjęli zaproszenie Jacka Kurskiego i zdecydowali się wystąpić na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zorganizowanym, jak zawsze, przez Telewizję Polską.

- stwierdziła w swym poście Jeżowska, sugerując, że sama nie zgodziłaby się na udział w żadnej imprezie TVP.

Fan wytknął Jeżowskiej hipokryzję

Jeden z fanów w komentarzu pod wpisem piosenkarki postanowić przypomnieć jej, że jeszcze dwa lata temu właśnie podczas festiwalu TVP w Opolu świętowała 40-lecie pracy artystycznej i nie przeszkadzało jej wtedy, kto "rządzi" telewizją publiczną. Internauta wytknął też gwieździe, że wiosną 2020 roku zasiadała w jury emitowanego na antenie TVP2 show "Star Voice" i również nie było dla niej istotne, że to program "jedynej i słusznej" telewizji.

 - ostro napisał fan pod postem Jeżowskiej.

Faktem jest, że po 2016 roku, a właśnie wtedy szefem TVP został Jacek Kurski, Majka Jeżowska ochoczo przyjmowała zaproszenia do udziału w festiwalach, koncertach i programach Telewizji Polskiej. Oprócz tego, że w 2019 roku wystąpiła z jubileuszowym recitalem w Opolu, w 2020 roku przyjęła posadę jurorki w "Star Voice", była też jedną z gwiazd, które w "Szansie na sukces" wyłaniały reprezentanta Polski na 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Piosenkarka brała też udział w telewizyjnych "Wielkich Testach" i koncercie "Złote Opole 2016" oraz ochoczo pozowała do zdjęć na imprezach ramówkowych TVP.

 - stwierdził na zakończenie swojego wywodu internauta, używając słów, których Jeżowska wcześniej użyła w odniesieniu do uczestników festiwalu w Opolu.

Myślicie, że gwiazda odpowie internaucie, który na forum publicznym wytknął jej hipokryzję?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy