Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Majewski poprowadzi "X Factora"?

Po tym, jak Jarosław Kuźniar (34 l.) poinformował, że nie zamierza prowadzić kolejnej edycji muzycznego show, zaczęto szukać jego następcy. Lista potencjalnych gospodarzy programu wciąż się wydłużała: mówiło się o Agnieszce Szulim ( 34 l.) i Marcinie Prokopie ( 35 l.). Teraz do tej grupy dołączył Szymon Majewski (45 l.).


Kiedyś Szymon był jedną z najważniejszych gwiazd TVN. Od czasu, gdy wziął udział w reklamie jednego z banków, wszystko się zmieniło. Szefostwo stacji było niezadowolone, że bez ich wiedzy zdecydował się na promowanie swoją twarzą innej marki.

Do tego jego ostatni program "Szymon na żywo" okazał się klapą. Majewski musiał udać się na przymusowy urlop. Nie oznacza to jednak, że został bezrobotny.

TVN płaci mu 25 tysięcy złotych miesięcznie tylko za to, by nie przechodził do konkurencji. Teraz showman ma jednak możliwość powrotu na wizję.

Reklama

Ponoć włodarze stacji bardzo przejęli się tragedią, która ostatnio go spotkała (pożar doszczętnie strawił jego mieszkanie), postanowiono więc dać mu szansę.

TVN oficjalnie nie potwierdza tych informacji, ostateczne decyzje mają zapaść w grudniu.

Myślicie, że Majewski sprawdziłby się w roli prowadzącego lepiej niż nieco sztywny Jarosław Kuźniar?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Majewski | The X Factor | TVN SA | Jarosław Kuźniar

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje