Reklama

Reklama

Reklama

Maja Sablewska pochwaliła się wakacyjnym filmikiem! Widok poraża

Maja Sablewska (40 l.) pochwaliła się na Instagramie wakacyjnym filmikiem z opalania. Ku zaskoczeniu internaurtów, celebrytka na opublikowanym wideo jest niemal naga!

Maja Sablewska przeszła długą drogę do tego, by wkroczyć do świata show-biznesu i zacząć samodzielnie w nim funkcjonować. Początkowo Maja sprawowała opiekę nad dziećmi Natalii Kukulskiej. 

Jednak z biegiem czasu zapragnęła czegoś więcej i została menadżerką Dody. Dzięki kontrowersyjnej piosenkarce Sablewską mogła poznać cała Polska, m.in. za sprawą słynnego już tekstu Dody "Maja podaj torbę", a później z głośnego konfliktu, jak wybuchł między paniami. 

W końcu Sablewska zakończyła współpracę z gwiazdami i skupiła się na sobie. Jakiś czas temu opowiedziała, że regularnie chodziła na sesję do psychologa, gdyż zdecydowała się podjąć terapię. 

Reklama

Po zakończonym sukcesie leczeniu Sablewska ogłosiła, że nie ma już kompleksów i kocha siebie, taką, jaką jest. Faktycznie, celebrytka ostatnimi czasy coraz częściej decyduje się na publikowanie coraz odważniejszych zdjęć. 

Teraz, będąca na wakacjach gwiazda zaskoczyła opublikowanym na Instagramie filmikiem z opalania. Na nagraniu widać, jak półnaga Sablewska leży na leżaku i ochoczo łapie promienie słoneczne. 

Celebrytka zrezygnowała z górnej części bikini i opalała się topless, co nie spodobało się jednej z internautek. 

"Nie przeszkadza to pani ze widać pani piersi? Pewnie to jest celowe, ale nie za bardzo na miejscu. Takie rzeczy powinna pani zachować dla narzeczonego" - napisała rozgoryczona obserwatorka.  

"Opalam się toples, szczególnie kiedy mogę" - odpowiedziała Maja i dodała, że nie ma się czego wstydzić i chce pozostać sobą. 

A wy, co sądzicie o takim filmiku?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama