Reklama
Reklama

Maja Sablewska i Michał Szpak pogodzili się. Po 10 latach!

Maja Sablewska poprosiła Michała Szpaka, by był gościem podcastu „Oświeceni hedoniści” który prowadzi wraz z Patrycją Kazadi i Mishon. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał… Od tamtej pory dawne niesnaski poszły w niepamięć.

Maja Sablewska i Michał Szpak (sprawdź!) poznali się 10 lat temu w programie „X-Factor”. Zgrzyt pojawił się od razu. Maja, zasiadająca wtedy z fotelu jurorskim skrytykowała biżuterię Szpaka i kazała mu ją zdjąć. 

Michał swoim zachowaniem dał do zrozumienia, że nie uważa jej uwag za merytoryczne, podobnie zresztą jak dwóch pozostałych jurorów: Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Wojewódzki wielokrotnie podkreślał zresztą w wywiadach, że na miejsce Mai wolałby kogoś, kto ma jakiekolwiek pojęcie o muzyce. 

Reklama

Sablewska swoją przygodę z „X-Factor” przepłaciła stanowiskiem. Na wieść o tym, że Maja wynegocjowała fotel jurorski dla siebie, Edyta Górniak postanowiła zrezygnować z jej usług jako menedżerki. Wcześniej zaś, na wieść o tym, że dogadała się z Górniak, współpracę zerwała wieloletnia podopieczna Mai, Doda. 

Sablewska, czując, że zostaje na lodzie, jeszcze w trakcie trwania programu „X-Factor” zaproponowała opiekę menedżerską Szpakowi, on jednak uprzejmie odmówił. To na długie lata położyło się cieniem na ich znajomości. 

Maja Sablewska i Michał Szpak pogodzili się

Sytuacja zmieniła się kilka miesięcy temu, gdy Sablewska namówiła Szpaka na szczerą rozmowę dla „Oświeconych Hedonistów”. Chyba żadne z nich nie przypuszczało, że dojdzie do tak szczerych wyznań. 

Michał wspominał czasy „X-Factora”, wracał pamięcią do trudnych chwil po śmierci mamy i od słowa do słowa  stali się z Mają przyjaciółmi od serca. Jak komentuje Sablewska z rozmowie z Jastrząb Post, może to jeszcze nie jest poziom najlepszych psiapsi, ale blisko:

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Maja Sablewska | X-Factor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy