Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maja Hyży o kontrowersyjnej zbiórce założonej przez Magdę Stępień! „Zrobiłabym to samo”

Maja Hyży w rozmowie z naszym reporterem zdecydowanie stanęła w obronie Magdaleny Stępień, która przez wiele osób została mocno skrytykowana za utworzenie zbiórki na leczenie chorego syna.

Sporna kwestia zbiórki na leczenie syna Stępień i Rzeźniczaka

Sprawa zbiórki na leczenie syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczka rozgrzała internet. Modelka kilkanaście dni temu poprosiła o wpłaty na leczenie małego Oliwiera w Izraleu. Kontakt z tamtejszymi lekarzami zapewniła jej Anna Lewandowska, za co Magdalena serdecznie jej podziękowała.

Kiedy pieniądze zostały zebrane, zbiórka nieoczekiwanie została zablokowana, co miało związek z głośną wypowiedzią Dzikiego Trenera, który skrytykował ten fakt, argumentując, iż ojciec dziecka nie zarabia mało, na dodatek ma bogatych kolegów. Magdalenie Stępień z kolei wypomniał wystawne życie, a konkretnie drogie podróże.

Reklama

Ona sama broniła się, że owszem, wcześniej sporo podróżowała, żeby zapomnieć o tym, co ją spotkało, jednak nie ma żadnego majątku ani wystarczająco pieniędzy, żeby móc opłacić leczenie i wszelkie koszty z nim związane. Ujawniła też, że czekała dobę na odzew ze strony ojca dziecka i zrezygnowana, w końcu postanowiła założyć zbiórkę.

Jakub Rzeźniczak z kolei w komentarzu na Instagramie zdradził, że jego zdaniem syn ma dobrą opiekę w Polsce i niekoniecznie musi lecieć do Izraela.

Kwestia leczenia syna Magdaleny Stępień nadal pozostaje otwarta. Modelka, aby udowodnić hejterom, że jej syn naprawdę potrzebuje leczenia, zamieściła na instastory nawet dokumentację medyczną.

Maja Hyży o zbiórce na leczenie syna Stępień i Rzeźniczaka

Nasz reporter zapytał Maję Hyży, co sądzi na ten temat, który dla wielu jest kontrowersyjny. Piosenkarka, która ma troje dzieci, a pod sercem nosi czwarte, zdecydowanie stanęła w obronie Magdaleny Stępień.

Maja Hyży dodała również, że zrobiłaby dokładnie to samo, będąc na miejscu Magdy Stępień.

W obronie modelki stanęła również Ewa Minge, która w poście na Instagramie nawołuje, by pomagać, a nie hejtować, zwłaszcza w tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Magda Stępień.  

Zobacz też:

Maciej Orłoś tłumaczy, dlaczego odszedł z TVP

Minister zdrowia: będę rekomendował koniec noszenia maseczek

Ola Szwed zachwyciła kreacją na premierze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Magdalena Stępień | Jakub Rzeźniczak | Dziki Trener
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy