Reklama

Reklama

Reklama

Maja Hirsch pływała z Antkiem Królikowskim po Atlantyku. Ujawniła, co mówił o Opoździe

Maja Hirsch (44 l.) i Antek Królikowski (33 l.) byli uczestnikami pierwszego sezonu programu TVN „Przez Atlantyk”. Na aktora spadła fala krytyki za to, że zostawił żonę w zagrożonej ciąży i wybrał się na wycieczkę. Jednak, jak ujawnia jedna z jego towarzyszek podróży, zanudzał wszystkich opowieściami o Opoździe. Zresztą z czasem wyszło na jaw, że wyprawa przez ocean nie była najgorszym, co mógł jej zrobić…

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia zeszłego roku.  Było z tym trochę kłopotu, bo Antoni do tej pory nie słynął ze stałości uczuć, a polski show biznes dosłownie usiany jest jego byłymi narzeczonymi. 

Z kolei Opoździe bardzo zależało na tym, by ukryć fakt, że wzięła ślub, będąc w ciąży i wytrwale dawała odpór tego rodzaju komentarzom, zupełnie jakby wierzyła, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw. Zamieściła wtedy na Instagramie emocjonalny wpis:

Królikowski nie zapomniał o Opoździe?

Reklama

Co gorsza, ciąża okazała się trudna. Mimo to Królikowski krótko po ślubie podjął decyzję o dołączeniu do ekipy pierwszego sezonu programu TVN „Przez Atlantyk”. Razem z nim wyzwanie podjęli: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy” Marzec i Zygmunt Miłoszewski. 

To, że perspektywa wyprawy przez ocean wydała się Królikowskiemu pociągająca, nikogo specjalnie nie zdziwiło, ostatecznie tak  świetnie sobie poradził w programie „Agent.Gwiazdy”, że wygrał całą edycję. Wprawdzie nie obyło się bez ofiarnej pomocy Macademian Girl, której obiecał podział nagrody, a potem zbył ją skuterem, no ale jednak…

Wątpliwości budził tylko wybór terminu. Nie wszystkim spodobał się pomysł Antka, by krótko po ślubie zostawić żonę w trudnej ciąży i wyruszyć w rejs. Maja Hirsch, jedna z uczestniczek pierwszego sezonu, broni Antka w rozmowie z Jastrząb Post, zapewniając, że na łodzi ciągle mówił o Opoździe i mającym się narodzić synku:

Maja Hirsch broni Królikowskiego

A, niestety, dzieje się dużo. Jak się z czasem okazało, porzucenie żony w ciąży po to, by przepłynąć Atlantyk, nie było najgorszym, co Królikowski mógł zrobić. Gdy Opozda trafiła na porodówkę, wyszło na jaw, że Antek ma romans na boku, zresztą z zaręczoną sąsiadką. I to wszystko w czasie jednej ciąży Opozdy! Aż trudno uwierzyć, że wyrobił się z oświadczynami, ślubem, rejsem i zdradą w ciągu zaledwie 9 miesięcy… 

Jak przekonuje Hirsch, lepiej nie oceniać żadnej z decyzji Królikowskiego, a zwłaszcza tej, by zaraz po ślubie uciec na Atlantyk: 

Zobacz też:

Joanna Opozda zajmuje się synkiem, a Królikowski "poradami na zdrady"

Demi Rose na tropikalnej wyspie eksponuje swoje wdzięki. Co za zdjęcia!

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda | Przez Atlantyk | Maja Hirsch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy