Reklama

Reklama

Reklama

Maja Hirsch i Jacek Braciak: zaskakujące kulisy rozstania

Fizycznie sprawiali wrażenie niedobranych, ale kochali się wbrew stereotypom. Jednak po kilkunastu latach każde poszło w swoją stronę. Co zabiło tę miłość?

Jestem w szczęśliwym związku i jestem w nim spełniony. Z kobietą, którą wybrałem i o którą bardzo zabiegałem - zaledwie dwa lata temu wyznał Jacek Braciak (47 l.) w jednym z wywiadów.

Dodał, że nie ukrywa swojego związku z Mają Hirsch (37), jest daleki jednak od afiszowania się. - Pomagamy sobie, często rozmawiamy o tym, nad czym pracujemy. Dużo zawdzięczam Mai - tłumaczył.

Dziś po trwającym kilkanaście lat uczuciu, przypieczętowanym narodzinami córki Marysi (12), nie zostało już nic.

Reklama

Aktorka potwierdziła, że "rozstała się z Jackiem w kwietniu i nie chce tego szerzej komentować".

O kryzysie w związku pary mówiło się już od dłuższego czasu. Do pierwszego rozstania miało dojść już w styczniu 2015 roku. Ale dla dobra dziecka Jacek i Maja dali sobie jeszcze jedna szansę. Niestety, nie udało się im dojść do porozumienia.

Czytaj dalej na następnej stronie...

- Marysia została z matką, ale Jacek odwiedza córkę bardzo często, zabiera ją do siebie - zdradza "Na Żywo" znajoma aktorskiej ekspary. - Negatywne emocje jeszcze nie opadły, ale czas leczy rany. Z pewnością kiedyś będą się przyjaźnić - kwituje źródło.

Związek Jacka i Mai od początku wzbudzał w świecie show-biznesu mnóstwo kontrowersji. W tym wypadku nie raziła 9-letnia różnica wieku, ale fakt, że Maja jest aż o 16 centymetrów wyższa od swego partnera.

Dla obojga nietypowy wzrost był powodem kompleksów i znacznie utrudniał pracę. - Marzę o wysokich obcasach, ale w nich mam aż 190 cm wzrostu! Mało który mężczyzna jest tak wysoki. Wśród aktorów wyżsi ode mnie są Tomasz Kot, Wiktor Zborowski... i już. W szkole aktorskiej zastanawiali się, czy w ogóle mnie przyjąć - wyznała Maja w jednym z wywiadów.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Z kolei niski wzrost podcinał skrzydła ambitnemu Jackowi. - Może wreszcie komuś udowodnię, że jako ten niby mistrz planu drugiego, zasłużę na plan pierwszy. Na pierwszą główną rolę w moim życiu - mówił rozgoryczony w 2013 r.

Miłość, która połączyła Maję i Jacka zdawała się łamać wszelkie stereotypy i być lekiem na całe zło świata. Oboje wchodzili w nowy związek z dużym bagażem życiowych doświadczeń. Ona w czasach studenckich była związana z Grzegorzem Małeckim i boleśnie przeżyła rozstanie z nim.

Jackowi rozpadło się małżeństwo z Iloną Braciak (47), będącą II kierownikiem produkcji serialu "M jak miłość", prywatnie matką jego dwóch córek: Zofii (23) i Jadwigi (21). 

Choć od zawsze otoczony był kobietami, lubił podkreślać, że są dla niego zagadką.

- Przyznaję, ja kobiet nie rozumiem ani nawet nie mam takich ambicji, żeby je zrozumieć. Wiem, że kobiety są o wiele bardziej skomplikowane niż mężczyźni - powiedział w jednym z wywiadów.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dodał, że on sam "jest urządzeniem prostym w obsłudze". Kobiety zaś - jego zdaniem - są nieprzewidywalne.

- Także te, z którymi jestem blisko, są dla mnie zagadką. Ale lubię to. Nawet to, że muszę o nie ciągle zabiegać, dbać, żeby było dobrze, a nigdy do końca nie wiadomo, czy jest tak, jak mi się wydaje - przyznał.

Znajomi aktora są zaskoczeni jego rozstaniem z Mają. - Sprawiali wrażenie pary, która się razem zestarzeje. Łączyło ich spojrzenie na ważne życiowe sprawy, miłość do zawodu, poczucie humoru - twierdzi dobrze poinformowana osoba.

Zaledwie w ubiegłym roku Jacek i Maja wprowadzili się do wymarzonego domu na Saskiej Kępie. W udzielonym w 2014 r. wywiadzie aktorka wyznała, że jej córka chciałaby mieć rodzeństwo i zasugerowała, że wszystko może się zdarzyć. Zawodowo parze również powodziło się znakomicie. Co w takim razie doprowadziło do rozstania?

Czytaj dalej na następnej stronie...

Plotki o kryzysie w związku zbiegły się z otrzymaniem przez Maję roli w serialu "Na krawędzi". Zagrała w nim namiętne sceny z byłym partnerem Grzegorzem Małeckim.

Wkrótce potem aktor rozstał się ze swoją partnerką. W świecie show-biznesu zastanawiano się, czy po latach nie odżyło jego uczucie do dawnej ukochanej? Ostatnie doniesienia świadczą jednak o tym, że to Jacek podjął decyzję.

Niedawno paparazzi przyłapali go na czułej randce z młodą szatynką. Czyżby aktor wreszcie znalazł kobietę, którą rozumie?

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy