Reklama
Reklama

Maja Bohosiewicz zamieszka w Dubaju! Znalazła już przedszkole dla synka

Maja Bohosiewicz swoją obszerną relacją na Instagramie rozwiała wszelkie wątpliwości fanów. Jej podróż do Dubaju to nie są zwykłe wakacje. Aktorka wynajęła już mieszkanie i znalazła przedszkole dla synka, Zacharego. Przeprowadzka to jednak wcale nie taki łatwy proces.

Maja Bohosiewicz przeprowadza się do Dubaju

Maja Bohosiewicz od jakiegoś czasu przebywa z całą rodziną w Dubaju i wszystko wskazuje na to, że wcale nie zamierza stamtąd wracać.

Aktorka pod koniec 2018 roku poślubiła Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię.

W ostatniej relacji na Instagramie szczegółowo przedstawiła swoje plany na przyszłość. Właścicielka marki odzieżowej Le Collet wynajęła już na miejscu mieszkanie oraz znalazła idealne przedszkole dla synka.

Reklama

Bohosiewicz wytłumaczyła, że szkoła kończy się tam o 12:30 i od razu trzeba odebrać z niej dzieci, a przedszkola nawet o 15 czy 17. Póki co nie miałaby więc możliwości pracy.

A wyjazd wiąże się również ze sprawami biznesowymi, bowiem właśnie w Dubaju celebrytka zamierza otworzyć filię swojego sklepu.

Znalazła już przedszkole dla synka, Zacharego

Maja Bohosiewicz wyjaśniła też, że przedszkole, które upatrzyła dla Zacharego, wcale nie jest wyjątkowe, to zwykła placówka. Dzieci mogą jednak liczyć na fajne zabawki w ogródku (jak np. samochodowa myjnia), a nawet sadzić tam własne warzywa. Była tym zaskoczona!

Maja często dawała znać, że to miasto daje jej mnóstwo możliwości i poczucie bezpieczeństwa. Określiła je wręcz "Disneylandem dla dorosłych". Póki co musi jednak zaczekać na wydanie wizy.

Przeprowadzka do Dubaju na stałe wcale nie należy do najprostszych procesów. Wynajęcie mieszkania i płatność za media jest możliwa tylko wtedy, gdy ma się wizę oraz status rezydenta.

W trakcie oczekiwania na dopięcie ostatnich formalności rodzina postanowiła zrobić sobie wypad do Tajlandii.

Maja ma jednak poważny problem, ponieważ linie lotnicze, którymi zdecydowała się polecieć, na pokład przyjmują jedynie... sokoły. Jej pupil będzie musiał zostać przetransportowany w luku bagażowym jako cargo, za co słono zapłaci.

Następnie zdradziła, że z samego rana bierze udział w biegu Run Dubai. Zjawiło się tam aż 100 tysięcy osób! Niestety Maja nie dość, że była przeziębiona i niewyspana, to na wydarzenie nie zabrała ze sobą niezbędnych... skarpetek.

Gratulacje zebrała już od Ani Lewandowskiej, Pauliny Krupińskiej i Zosi Zborowskiej.

Zobacz też:

Wstrząsające wyznanie Damięckiego. "Przywiązywali mnie do kaloryferów albo napiep**ali wrzątkiem"

Kanye West twierdzi, że Bóg połączy go z Kim Kardashian. "Możemy zostać odkupieni"

Kristen Stewart nie zależy na Oscarze za rolę Diany: "Mam to w d...e"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy