Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Magdalena Popławska: I wszystko jasne!

Jak potwierdza "Życie na Gorąco", Agnieszkę Osiecką zagra Magdalena Popławska (39 l.). Wcześniej mówiło się, że słynną poetką będzie Cielecka lub Socha...

"Nie ma przypadku, mamy to, na co jesteśmy gotowi. Żeby żyć, tak jak się chce, trzeba się dobrze zorganizować, walczyć o siebie" – wyznała w 2007 roku w „Zwierciadle”. 

Reklama

Magdalena Popławska była wtedy na początku swej drogi aktorskiej. Ale już wtedy jej nazwisko nie było obce. Grała w serialach: „Ekipa”, „Glina”...

Przed nią wymarzona rola

Patrząc na to, jak potoczyła się jej kariera, nikt nie ma wątpliwości, że Magdalena Popławska (39 l.) jest jedną z najlepiej zorganizowanych aktorek w Polsce. I gotowa na nowe wyzwanie.

Od dawna mówiło się, że życie poetki Agnieszki Osieckiej to gotowy materiał na film. Gdy rozeszły się wieści, że TVP przygotowuje serial o Osieckiej, zaczęły się spekulacje, kto wcieli się w jej postać. Padały różne nazwiska. 

Dwa wydawały się bardzo mocne: Małgorzaty Sochy i Magdaleny Cieleckiej, którą miała namaścić sama Agata Passent, córka poetki. Stało się inaczej. Zwyciężczynią tej swoistej walki została Magdalena, ale Popławska. Natomiast „młodą wersję” poetki zagra Eliza Rycembel, którą aktualnie możemy oglądać w filmie „Boże ciało” Jana Komasy. 

Obie miały już okazję z sobą pracować na planie „Obietnicy” Anny Kazejak. Rycembel to Osiecka w czasach studiów do pierwszej działalności w STS-ie. 

Magdalena Popławska przygotowując się do roli wspomniała, że właściwie nic jej nie zaskoczyło, znała niemal wszystkie fakty z życia poetki.

By „stać się” Osiecką czytała pamiętniki i książki. Natomiast w matkę poetki wcieli się Maria Pakulnis, ojca zagra Jan Frycz, Jeremiego Przyborę – Grzegorz Małecki, a Marylą Rodowicz została Karolina Piechota. 

Natomiast Mikołaj Roznerski wcieli się w pierwszego męża Osieckiej – Wojciecha Frykowskiego, a Piotr Żurawski w Daniela Passenta.  Czyli – same znakomitości. 

Fajterka i mistrzyni życia 

Magdalena Popławska w 2015 roku urodziła córkę Zosię. Macierzyństwo nie wyeliminowało jej z gry. 

Zagrała w sześciu filmach, m.in. w „Jestem mordercą”, „Ataku paniki” czy ostatnim – „Interior”. 

Fani seriali mogli ją podziwiać też w serialu „Diagnoza”. Dlaczego o tym wspominamy? 

A no dlatego, żeby nikogo nie trapiło pytanie: jak pogodzi obowiązki macierzyńskie z pracą od świtu do nocy na planie serialu o Osieckiej. 

W końcu mamy do czynienia z fajterką i mistrzynią organizacji życia. No i jest sytuacja, na którą jest gotowa.

***


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »