Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska pożegnały ojca

Magdalena Popławska (36 l.) i Aleksandra Popławska (40 l.) musiały wrócić na rodzinny Śląsk, by pożegnać kogoś, kogo kochały bardzo wielką, choć trudną miłością.

Na premierze filmu "Kochaj", w którym gra jedną z głównych ról, Aleksandra Popławska była przygnębiona i pogrążona w swoich myślach. Dla obu sióstr to bardzo smutny czas - niedawno zmarł ich ukochany ojciec.

Siostry musiały powrócić do rodzinnego Zabrza, by pochować zmarłego tatę i wesprzeć w najtrudniejszych chwilach swą ukochaną mamę Marię. Aktorki bardzo wiele zawdzięczają obojgu rodzicom.

- Mama, polonistka i pasjonatka teatru, podrzucała nam ciekawą literaturę, tata, wuefista, zaszczepił pasje do sportu, obie jeździmy na nartach, biegamy. Ojciec chyba marzył o synu, ma dwie córki, obie aktorki. Ale na nasze spektakle czasem przyjeżdża - mówiła jeszcze niedawno Magda.

Reklama

To ogromny wstyd

Mimo wielkiej miłości ojca i córek była to niełatwa relacja. Tata aktorek przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Magdalena szczerze przyznała się kilka lat temu, że jest obarczona ciężkim dziedzictwem - syndromem DDA (dorosłe dziecko alkoholika).

- Ten problem dotknął moją rodzinę, zniszczył trochę naszego życia. Przede wszystkim to ogromny wstyd, zaburzone relacje w rodzinie, zamiana ról. Dziecko bierze odpowiedzialność za rodziców i musi być bardziej dojrzałe od nich. A potem w dorosłym życiu ma problemy emocjonalne - twierdzi aktorka.

Starsza o cztery lata Aleksandra lepiej zniosła tę sytuację, szybciej wyjechała na studia. Tworzy udany związek z aktorem Markiem Kalitą, mają 9-letnią córkę Antoninę. Większe problemy emocjonalne miała Magda.

Buntowała się, łobuzowała, znikała z domu. Już w Warszawie, choć odnosiła sukcesy zawodowe, nie mogła ułożyć sobie życia osobistego. Rozpadł się jej związek z Bartkiem Topą. Siostra trzymała kciuki, by Magda odnalazła upragnioną stabilizację. I wreszcie udało się.

Ola jako pierwsza zamieściła w internecie zdjęcie stópek nowo narodzonej siostrzenicy, której ojcem jest poeta Piotr. Zosia ma już 9 miesięcy, a Magda jest wspaniałą mamą. Doświadczenie macierzyństwa zbliżyło siostry, a niedawna rodzinna tragedia jeszcze pogłębiła tę wieź.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy