Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Boczarska przygotowuje się do roli mamy!

Niedawno media obiegła informacja, że Magdalena Boczarska (38 l.) i Mateusz Banasiuk (31 l.) spodziewają się dziecka i planują ślub. To spore zmiany w życiu pary, do których muszą się starannie przygotować.

Kiedy kilka tygodni media pisały o Magdalenie Boczarskiej i jej samotnej wizycie na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, nikt prócz najbliższych nie wiedział, jaką tajemnicę skrywa aktorka. 

Reklama

Fakt, że nie było przy niej ukochanego Mateusza Banasiuka, niepokoił, a jednocześnie rodził pytania, czy para aby znów nie przeżywa kryzysu. I tak było. Doszło nawet do tego, że aktor wyprowadził się z domu! 

Jednak dziś to jest już nieważne, a zakochani przygotowują się na zmiany. Niedługo zostaną bowiem rodzicami! O dziecku aktorka marzyła od dawna. Pragnienie nasilało się w ostatnich latach, bo coraz bardziej zdawała sobie sprawę, że zegar biologiczny tyka. 

Tęsknym wzrokiem spoglądała na pociechy byłego partnera Tomasza Karolaka (46 l.). Gdy związała się z młodszym o 7 lat kolegą po fachu, pojawiły się głosy, że związek ten nie przetrwa długo, choćby z powodu różnicy wieku, a Mateusz nie jest dobrym kandydatem na ojca. 

Zarzucano mu rozrywkowy styl życia i skłonność do romansów. Łączono go z partnerką w "Tańcu z gwiazdami" Hanną Żudziewicz (25 l.) czy koleżanką z "Pierwszej miłości" Joanną Opozdą (28 l.). Mimo to pani Magdalena nie przestawała wierzyć, że uda jej się stworzyć rodzinę.

Tym bardziej że zawodowo wiodło jej się coraz lepiej, czego ukoronowaniem był ostatni film "Sztuka kochania", w którym zagrała seksuolożkę Michalinę Wisłocką. Czy oboje sprostają temu, co niesie im życie?

"Przyjmuję gratulacje" - napisał aktor w internecie, natomiast aktorka na razie nie komentuje doniesień o ciąży.

Parę widziano kilka dni temu nad morzem. Znów wyglądali, jakby nie widzieli świata poza sobą.

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje