Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Boczarska pokazała urocze rodzinne zdjęcie!

Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) w połowie grudnia 2017 roku zostali rodzicami. Jednak dopiero teraz zdecydowali się pokazać wspólne rodzinne zdjęcie!

Para od początku bycia ze sobą, raczej nie obnosi się ze swoim związkiem. W mediach niejednokrotnie krążyły plotki na temat ich kłótni i tego, że byli bliscy rozstania.

Reklama

Zamiast wyjaśniać i komentować te pogłoski, para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. W ten sposób ucięli wszelkie spekulacje na temat kryzysu w ich związku.

Odkąd zostali rodzicami również się z tym nie afiszują i niechętnie opowiadają o swoim synku. Jednak tym razem zrobili wyjątek i oboje opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych to samo zdjęcie.

Uśmiechnięci pozują z wózkiem, w którym śpi mały Henryk. Fanom bardzo spodobało się takie zwykłe rodzinne zdjęcie, zamiast wielkiej sesji dla jakiegoś kolorowego magazynu. Jedyne co mogło zaburzyć ten piękny czas, to pogoda. Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się na spacer z maluszkiem w największe mrozy.

Magda nigdy nie była fanką przesadnego dzielenia się życiem prywatnym z fanami i tak też zostało do tej pory. Ostatnio jednak zdradziła jednym zdjęciem, że rozpoczęła walkę o powrót do figury sprzed ciąży. Czyżby już szykowała się do kolejnej roli, że tak wcześnie zaczęła ćwiczenia? 

Teraz oczywiście najważniejszy dla niej jest synek, ale nie wiadomo jak długo aktorka wytrzyma bez pracy, zwłaszcza że po sukcesie filmu "Sztuka kochania", gdzie zagrała główną rolę, propozycjom współpracy nie ma końca. Długi urlop macierzyński mógłby zwyczajnie przeszkodzić w jej karierze. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Mateusz Banasiuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje