Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Boczarska o krok od anoreksji!

Wszyscy byli zachwyceni figurą Magdy Boczarskiej (38 l.) w rozbieranych scenach w filmie „Sztuka Kochania”. Jednak w życiu aktorki droga do takiej sylwetki, nie zawsze była zdrowa.

Gwiazda została okrzyknięta przez wielu mianem jednej z najseksowniejszych polskich aktorek. Sama artystka wydaje się być zadowolona ze swojego wyglądu, jednak nie zawsze tak było.

Reklama

"Super Express" dotarł do informacji, że jako nastolatka Magda uważała, że jest gruba. Podjęła wtedy próby odchodzenia się i nie skończyło się to dla niej szczęśliwie.

Aktorka przestała jeść i trafiła do szpitala.

"Otarłam się o anoreksję. Przez własną głupotę. Kiedy miałam czternaście lat, jedna z ciotek powiedziała: 'Madzia bardzo dobrze wygląda', a dla mnie to zabrzmiało jak: 'Madzia jest gruba'! Postanowiłam, że wszystkim udowodnię, że będę szczupła, i zaczęłam się odchudzać. Wtedy gdzieś straciłam umiar. Tego błędu najbardziej żałuję" - przyznała w wywiadzie Boczarska.

U Magdaleny dalej nie widać ani grama tłuszczu. Nie ma najmniejszego problemu, aby zagrać w rozbieranych scenach. Może kiedyś zdradzi jaki jest jej sekret na tak świetną formę.

Mamy nadzieję, że jest to o wiele zdrowszy sposób, niż głodzenie się.  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje