Reklama
Reklama
Tylko u nas

Magda Pyznar opowiedziała o zaręczynach w więzieniu. Niewiarygodne, gdzie odbędzie się wesele [POMPONIK EXCLUSIVE]

Magda Pyznar (32 l.) w najnowszej rozmowie z dziennikarzem Pomponika wyznała, jaka czeka ją przyszłość w związku z partnerem, który aktualnie przebywa w więzieniu. Temat wzbudził ogromne zamieszanie w prasie, a teraz znów jest o tym głośno, a to ze względu na ogłoszone przez celebrytkę... zaręczyny. W rozmowie z Pomponikiem gwiazda "Warsaw Shore" opowiedziała o planach związanych ze ślubem i organizacją wesela...

Magda Pyznar zaręczona. Nie kryje radości

Magda Pyznar znana z "Warsaw Shore" samotnie wychowuje córkę, podczas gdy jej partner odsiaduje wyrok. Choć ostatnio temat nieco ucichł, znów odżył w mediach, ponieważ... gwiazda czwartego sierpnia 2023 roku ogłosiła zaręczyny.

"Powiedziałam tak! Zawsze mówiłam, że chcę to zrobić inaczej niż wszyscy i dziś moje marzenie zostało spełnione i to w najbardziej zwariowanym miejscu! Nie ma piękniejszego i bardziej dojrzałego uczucia niż to, które nas połączyło. Kocham go i jestem szczęśliwa!" - napisała uradowana na Instagramie.

Reklama

Internauci nie zostawili na Magdzie Pyznar suchej nitki

Niestety internauci nie byli tak zadowoleni z wielkich wieści, jak Magda.

"Jeśli Twój partner siedzi w więzieniu, to znaczy, że kogoś zranił, skrzywdził, okradł lub oszukał. W związku, z czym nie rozumiem zachwytu" - stwierdził jeden z internautów i zgodziła się z nim całkiem spora grupa odbiorców. 

Magda widocznie poczuła się zraniona, ponieważ zablokowała możliwość wrzucania komentarzy. Nie oznacza to, że przestała cieszyć się wielkimi planami. Wręcz przeciwnie!

Magda Pyznar szczerze o zaręczynach w więzieniu

Reporter Pomponika, w najnowszej rozmowie z Magdą Pyznar postanowił skupić się na... pozytywach sytuacji. Zapytał, jak wyglądały zaręczyny w więzieniu.

"Przede wszystkim opierało się to na naszej rozmowie, bo musieliśmy temat przegadać na widzeniu. On powiedział, że docenia moje wsparcie, bo dopiero w takich sytuacjach widać, kto się odwraca, a kto stoi murem i nas wspiera. [...] On wiedział, że ja zawsze chciałam zaręczyny w dziwnym miejscu, więc idealnie się to wpasowało w mój zamysł. [...] Ja przyniosłam pierścionek" - wyznała i podkreśliła, że sama wybrała biżuterię zaręczynową.

Narzeczony założył jej pierścionek na palec, a gratulacje złożyła nawet służba więzienna. Osoby zastanawiające się, czy mężczyzna tradycyjnie uklęknął, mogą mieć pewność, że tak.

Wesele Magdy Pyznar w więzieniu? Gwiazda zastanawiała się nad tym

Magda Pyznar nie kryje, że bardzo oczekuje wypowiedzenia sakramentalnego "tak". Jak się okazuje, początkowo rozważała ślub w więzieniu, ale...

"[...] jak moi znajomi i mama to usłyszała, to powiedziała: "ty jesteś wariatka, ty to zrobisz", jednak jak teraz byłam w więzieniu, to ustaliłam, że ze ślubem i weselem poczekamy. Chce mieć wesele na plaży w Hiszpanii".

Koniec wyroku się zbliża? Magda Pyznar unika odpowiedzi na pytanie

Oczywiście internauci najbardziej ciekawią się, kiedy dojdzie do wyjścia narzeczonego z więzienia. Również i o to zapytaliśmy Magdę, ale celebrytka nagle nabrała wody w usta.

"Pomidor" - odpowiedziała Magda.

"Ale mniej niż 10 lat?" - dopytał nasz reporter.

"Pomidor" - skwitowała ponownie gwiazda.

Wygląda na to, że w najbliższym czasie Magda nie udzieli informacji na temat tego, ile jeszcze będzie czekać na ukochanego narzeczonego. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś rodzina będzie w komplecie - głównie ze względu na dobro małej córeczki, która uważa, że tata... przebywa w szpitalu. Jak sama Magda podkreśliła, na razie nie ma w planach wyznania dziecku prawdy.

"Jest jeszcze za mała. Każdy temat przegaduję z psycholog i ona też powiedziała, że jeszcze przyjdzie na to czas. Niepotrzebnie jej plątać w głowie. Niech myśli, że chodzi do taty do szpitala" - zdradziła.

Czytaj też:

Została sama zaraz po porodzie. Co stało się z jej partnerem? "Uważa, że tata jest w szpitalu"

Ewelina "Ewelona" z Warsaw Shore pokazała nową twarz. Fani przerażeni "O matko, a taka fajna byłaś"

Stifler pokazał się bez tatuaży. Fani zaskoczeni przemianą gwiazdy "Warsaw Shore"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Pyznar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy