Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Mołek potwierdza: Adoptowała córkę! Ma teraz troje dzieci

Magda Mołek (43 l.) jest szczęśliwą żoną i wspaniałą mamą. Urodziła dwóch synów: Henryka i Stefana. Okazuje się, że chłopcy mają... siostrę! Na antenie "Dzień Dobry TVN" dziennikarka przyznała, że adoptowała dziewczynkę.

W tym roku mija osiem lat odkąd Magda Mołek wyszła za mąż. W tym czasie ona i ukochany doczekali się dwóch synów. Niedługo po ślubie urodził się Henryk, z kolei Stefan przyszedł na świat w zeszłym roku.

Reklama

"Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii. Pięknego weekendu" - informowała dziennikarka na Instagramie. 

By zająć się synkiem, czasowo zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Teraz znów pojawia się na wizji jako prowadząca. I to właśnie podczas niedawnej rozmowy w "śniadaniówce" zdradziła coś, o czym wiedziało niewielu. 

Jednym z gości był Szymon Hołownia, który opowiadał o swojej działalności charytatywnej w Afryce, w tym o wsparciu dla Domu Dziecka Kasisi w Zambi. Wtedy Mołek przyznała, że i ona stara się pomagać potrzebującym, a nawet... adoptowała dziecko! 

"Adoptowałam córkę. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy" - zdradziła nieoczekiwanie. 

Postawa godna naśladowania!

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama