Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Mielcarz w ciąży!

Magda Mielcarz, modelka i jedna z najpiękniejszych znanych Polek, spodziewa się drugiego dziecka.

Niedawno 34-latka przyleciała do Polski, by spotkać się z producentami formatu "The Voice of Poland". Jak donosi "SHOW", zamiast rozmawiać o prowadzeniu kolejnej edycji, modelka odbierała... gratulacje - jest bowiem w ciąży!

Reklama

Przypomnijmy, że Magda i jej mąż, prawnik Adrian Ashkenazy, są już rodzicami 3-letniej Mai.

Swojej pierwszej ciąży Mielcarz nie wspomina jednak dobrze... "Miałam depresję" - przyznała w jednym z wywiadów. Bała się, że nie sprawdzi się jako matka. Obawiała się, że po porodzie jej świat maksymalnie się skurczy. "Myślałam tylko o tym, że stracę wolność, że nie będę się rozwijać" - wspominała.

Nie chciała ograniczyć swojego życia do dziecięcego pokoiku. Problem był tak poważny, że musiała skorzystać z pomocy profesjonalnej douli, czyli opiekunki, która wspiera kobiety w czasie ciąży i towarzyszy im nawet podczas porodu. Zaczęła też obserwować matki w Ameryce. 

"Kiedyś bardzo oburzały mnie Amerykanki, które tuż po porodzie wracały od razu do pracy" - mówiła. Z czasem zaczęła je rozumieć. "Rodzicielstwo po amerykańsku wygląda inaczej. Nauczył mnie tego mąż i jego matka, jakże inna od mojej. Przestałam być tak bezkrytyczna wobec polskich matek. Są dzielne, ale biorą na siebie zbyt wiele obowiązków, i to czasem rodzi frustrację. Tak często w Polsce słyszę podniesiony głos matki...".

Dziś chce wychowywać swoje dzieci po amerykańsku...

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz | ciąża | dzieci | The Voice Of Poland | Mielcarz Magda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje