Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Mielcarz rezygnuje z pracy

Magda Mielcarz (35 l.) podjęła odważną decyzję...

Choć od wielu lat mieszka w USA, nie przejęła stylu życia od swoich amerykańskich koleżanek. Nadal od pieniędzy i kariery ważniejsze jest dla niej dobro rodziny.

Reklama

Piękna celebrytka pięć miesięcy temu urodziła drugą córeczkę. Niemal zaraz po porodzie rozdzwoniły się telefony z propozycjami pracy, ona jednak z rozkoszą je odrzuciła.

"Daję sobie przyzwolenie na to, aby pierwszy rok spędzić z dzieckiem i to moje główne zajęcie. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy każda kobieta może wybrać, jak chce przeżywać macierzyństwo. I ja też chcę przeżyć je tak, jak uważam za stosowne. Nic mi nie ucieknie, a jeśli nawet, to trudno" - oświadczyła.

Mielcarz chce znaleźć również czas, by bardziej zadbać o swoje małżeństwo. Z Adrianem Ashkenazym pobrali się siedem lat temu. Mężczyzna jest prawnikiem i właścicielem sieci hoteli usytuowanych w Los Angeles, Palm Springs i Meksyku. Zdarza się więc, że w pracy bywa od rana do nocy.

Aktorka codziennie czeka więc z kolacją - taki zresztą obrazek pamięta z dzieciństwa.

"Mama nauczyła mnie jak stworzyć ciepły, rodzinny dom. Każdy mężczyzna, bez względu na pochodzenie, lubi wracać do domu, w którym czeka na niego uśmiechnięta ukochana z dziećmi i razem siadają do kolacji" - podkreśla Magda.

Przyznaje też, że lubi zajmować się domem i dziećmi. W roli kobiety domowej czuje się spełniona i nie rozumie, dlaczego taka rola postrzegana jest negatywnie.

Feministki raczej nie polubią Mielcarz...

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mielcarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje