Reklama

Reklama

Reklama

Magda Mielcarz i Piotr Adamczyk wciąż blisko! Nie zaprzeczają, że coś ich łączy

Magda Mielcarz i Piotr Adamczyk znają się od prawie 15 lat. Nieraz stawali razem przed kamerą. Oboje robią teraz kariery za oceanem. Nie zaprzeczają, że wiele ich łączy. Wzajemnie się wspierają.

Mielcarz i Adamczyk wciąż są blisko

Piotr Adamczyk (50 l.) i Magdalena Mielcarz (44  l.) mieli okazję pracować razem na planie filmu "Kierowca" z Christopherem Lambertem w roli głównej. Potem spotkali się jeszcze przy okazji kręcenia komedii "Och, Karol 2". Przyjaźnią się od lat. Oboje pochodzą z Warszawy. Dlatego, gdy aktor postanowił wyjechać do USA, Magdalena Mielcarz była jedną z pierwszych osób, która pomogła Adamczykowi i jego żonie, Karolinie znaleźć się w nowym środowisku. 

Reklama

Ta pomoc Magdy została przez media źle odczytana. Pojawiły się plotki, że z Piotrem Adamczykiem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. A nie jest to prawda. Mielcarz od lat jest szczęśliwa w małżeństwie. Swojego męża Adriana Ashkenazego poznała w 2006 roku w Nowym Jorku. Byli sobą zauroczeni i już rok później, w 2007 roku zdecydowali się na ślub. Dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza córka Maja, a w 2009 roku drugie dziecko. Para często mierzy się z plotkami o tym, że ich związek się rozpada. Powodem jest to, że nie bywają na czerwonych dywanach i unikają rozgłosu. 

Z podobnymi problemami mierzy się Piotr Adamczyk. Aktor skupiony jest na swojej pracy, a zawodowymi sukcesami chwali się w sieci. Kiedy z jego konta zniknęły niektóre zdjęcia jego żony, w mediach huczało o rozstaniu Adamczyka z Karoliną Szymczak. Wówczas aktor zrobił wyjątek i choć rzadko komentuje osobiste życie, to tym razem zareagował i stanowczo zaprzeczył plotkom. 

Stwierdził też, że ktoś złośliwie rozgłasza takie informacje. Przy okazji pochwalił się sukcesami Karoliny... Okazuje się, że zagrała ostatnio w dwóch odcinkach popularnego serialu "Agenci NCIS: Los Angeles".

Szymczak i Mielcarz od lat są przyjaciółkami. Modelka pomagała Karolinie znaleźć mieszkanie i doradzała jej, w jakiej okolicy najlepiej go szukać. Kiedy żona Piotra wyjawiła publicznie, że mierzy się z endometriozą i ma trudności z zajściem w ciążę, w trudnych chwilach mogła liczyć na Magdę. 

Piotr Adamczyk robi karierę w Stanach

Piotr Adamczyk (50 l.) przed kilkoma miesiącami pochwalił się, że zagrał w filmie Marvela "Hawkeye". Ostatnio z kolei pojawił się w produkcji Sony Pictures Television "For All Mankind" oraz "Night Sky" wyprodukowanym przez Amazon Studios, który miał premierę 20 maja na Amazon Prime Video.

Przypomnijmy, że Piotra Adamczyka można także oglądać w serialu telewizji Polsat "Kowalscy kontra Kowalscy", który cieszy się sporym powodzeniem. 

Najnowsze odcinki serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" można oglądać już teraz TUTAJ na PolsatGo!

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II znów zaskoczyła poddanych. Wyszła na balkon Buckingham Palace

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny. Ile lat ma naprawdę żona Majdana? 

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Magdalena Mielcarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy