Reklama
Reklama

​Magda Łucyan chwali się ciążowym brzuszkiem. Dziennikarka TVN zaskoczyła wszystkich

​Magda Łucyan (31 l.), dziennikarka „Faktów” , prowadząca programów historycznych i autorka książek o II wojnie światowej, zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Jak się okazało, dziennikarka jest w ciąży, a rozmiar brzuszka wskazuje na to, że od dobrych paru miesięcy udało jej się utrzymać ten fakt w tajemnicy.

Magda Łucyan żyje dziennikarstwem odkąd skończyła 16 lat i dostała się na praktyki do Radia Zet. Od 10 lat jest związana z TVN-em, gdzie prowadziła programy: „Rozmowy  końcu świata”, „Getto”, „Sierpień '80” i „Obóz”. 

Najbardziej znana jest jako dziennikarka „Faktów” , a jej pasją jest historia. Łucyan wydała, do tej pory dwie książki, poświęcone trudnym tematom wojennym:  „Dzieci getta. Ostatni świadkowie zagłady” oraz „Powstańcy. Ostatni świadkowie walczącej Warszawy”.

Reklama

Łucyan nie obnosi się specjalnie ze swoim życiem prywatnym. Na jej Instagramie przeważają zdjęcia związane z działalnością zawodową, a jeśli już zamieszcza zdjęcia z wakacji, to zwykle z ogólnikowym komentarzem i bez oznaczenia miejsca. 

Magda Łucyan spodziewa się dziecka

Tym większe zamieszanie wywołała niezwykła, jak na nią otwartość, jaką było zamieszczenie zdjęcia, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek. Dziennikarce na zdjęciu towarzyszy poślubiony 2 lata temu mąż, którego przywiązanie do prywatności najwyraźniej postanowiła uszanować, zamieszczając ujęcie, na którym ma odwróconą głowę. 

Sądząc z rozmiarów brzuszka, Magdzie udało się utrzymać ciążą w tajemnicy przez co najmniej 3, a może i 4 miesiące.  Zdjęcie opatrzyła komentarzem:

„Uploading do wersji 3.0" 

Pod zdjęciem posypały się gratulacje. Ewie Drzyzdze widocznie zabrakł słów, bo napisała tylko „hurra”. Reporterka TVN-u Marta Warchoł zauważyła, że „nasza rodzina się powiększa”, a Hanna Lis dodała:

"Cudownie. Wspaniały rozdział przed Tobą. Taki do końca życia. Gratuluję Wam!"

Zobacz też:

Magda Łucyan z TVN wzięła ślub! Wśród gości Anita Werner i Kolenda-Zaleska!

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła ciążę, a teraz kusi zdjęciami topless


Małgorzata Rozenek-Majdan na pilatesie. "Świetna forma"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Łucyan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy