Reklama
Reklama

Magda Linette zdradza całą prawdę o mężu Radwańskiej! Jaki prywatnie jest Dawid Celt?

Agnieszka Radwańska tworzy razem z Dawidem Celtem prawdziwe "tenisowe" małżeństwo. Według fanów jest on dla niej idealnym wybrankiem. Koleżanka z branży zdradziła całą prawdę na jego temat!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt: związek

Dawid Celt jest prywatnie mężem Agnieszki Radwańskiej i można powiedzieć, że to prawdziwe "tenisowe" małżeństwo.

Para poznała się na korcie tenisowym w Pradze, kiedy Dawid był jeszcze zawodowym tenisistą. Po zakończeniu kariery z przyczyn zdrowotnych, został drugim trenerem i sparingpartnerem Radwańskiej.

Od czterech lat są już szczęśliwym małżeństwem, a 27 lipca po raz pierwszy zostali rodzicami i przywitali na świecie syna, Jakuba. Ostatnio pisaliśmy o tym, że są w trakcie budowy swojego wymarzonego domu rodzinnego.

Reklama

Fani od zawsze uważali, że ciepły i cierpliwy Dawid Celt to idealny partner dla "Isi".

Jaki naprawdę jest Dawid Celt?

Te przypuszczenia potwierdza również tenisistka, która ostatnio sporo pracowała z mężem Radwańskiej. Dawid Celt został bowiem trenerem Magdy Linette 22 maja 2021 roku, kiedy przechodziła przez trudny kryzys formy.

Można pokusić się o wniosek, że Dawid Celt jest empatycznym i wyrozumiałym człowiekiem, który doskonale komunikuje się ze swoimi podopiecznymi.

Zobacz też:

Edyta Górniak przekazała wstrząsające wieści z Zakopanego! Ostrzegła już sąsiadów

Sylwia Grzeszczak podpadła w TVP! Szokujące, co jej zarzucono!

Marina tłumaczy się z odważnego filmiku

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Celt | Magda Linette | Agnieszka Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy