Reklama
Reklama

Magda Gessler pokazała zdjęcie brata sprzed lat. Fani zachwyceni dziennikarzem!

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że były polityk i działacz społeczny Piotr Ikonowicz (65 l.) jest bratem Magdy Gessler (67 l.). Znana restauratorka postanowiła przypomnieć swoim fanom o tym fakcie. W związku z premierą programu "Wolni od długów", w którym występuje jej brat, udostępniła jego zdjęcie z młodości.

Widać, że więź pomiędzy rodzeństwem jest silna. Magda Gessler postanowiła pochwalić się sukcesem brata. Na swój Instagram dodała jego zdjęcie sprzed lat, pod którym prawi mu komplementy.

Magda Gessler chwali brata na Instagramie

Nie tylko Magda Gessler odnosi sukcesy na polskim rynku. Jak się okazuje, jej brat może pochwalić się osiągnięciami, tylko w innej branży. Niewiele osób wie, że znana restauratorka jest siostrą Piotra Ikonowicza, byłego polityka i dziennikarza. 

W 2000 roku mężczyzna kandydował nawet na stanowisko prezydenta RP! Chociaż brat Magdy Gessler nie został głową naszego kraju, to nadal interesują go sprawy społeczne. 

Reklama

Ostatnio zaangażował się w najnowszą produkcję Polsatu, w której ratuje zadłużone osoby. Restauratorka postanowiła pochwalić się sukcesem brata i na Instagram dodała jego zdjęcie z młodości. Gessler zachwycała się postawą Ikonowicza.

Warto dodać, że Piotr Ikonowicz jest założycielem Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, która udziela darmowych porad prawnych osobom ubogim.

Fani Gessler zachwyceni jej bratem

Pod postem gwiazdy TVN-u pojawiło się wiele komentarzy jej fanów, którzy przyznali, że nie wiedzieli o pokrewieństwie Gessler i Ikonowicza. Internauci chwalili działacza, a także wsparcie, jakiego udzieliła bratu restauratorka.

Taka więź pomiędzy rodzeństwem to skarb! A jak wy się dogadujecie ze swoim?


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje" | brat | Piotr Ikonowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy