Reklama
Reklama

Magda Gessler nie wpuści do swoich lokali osób niezaszczepionych! Ta wypowiedź przysporzy jej wrogów?

Magda Gessler publicznie wypowiada się nie tylko na tematy kulinarne, chętnie zabiera głos także w innych sprawach, co nie zawsze podoba się jej obserwatorom. Ostatnio gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat szczepień i obostrzeń nakładanych na osoby, które nie chcą się im poddać.

Na całym świecie trwa obecnie walka o zaszczepienie jak największej ilości osób, aby osiągnąć odporność grupową i uniknąć kolejnej fali pandemii. Niektóre kraje posunęły się do ostrzejszych środków mających namówić obywateli do przyjęcia szczepionki - Francja i Włochy już w czasie wakacji ogłosiły obostrzenia dla osób niezaszczepionych, które miałyby obejmować m.in. zakaz wstępu do obiektów kulturalnych i sportowych, a także do restauracji i barów.

Gessler zamknie lokale dla antyszczepionkowców

Ten ostatni warunek zyskał ostatnio poparcie najsłynniejszej polskiej restauratorki, Magdy Gessler. Ta stwierdziła, że popiera takie podejście do osób, które nie chcą się szczepić i sama chętnie je zastosuje w swoich lokalach.

Reklama

 - powiedziała Gessler w rozmowie z portalem "Plejada".

Co ciekawe, restauratorka nie miała racji wskazując akurat te kraje jako przykład. W Szwajcarii nie ma obecnie obostrzeń dla osób niezaszczepionych, co oczywiście nie oznacza, że nie zostaną wprowadzone w przyszłości.

Jeśli chodzi o Austrię, to faktycznie możemy mieć problem z korzystania z restauracji bez zaświadczenia o byciu zaszczepionym. Przekonał się zresztą o tym Aleksander Kwaśniewski podczas swojej ostatniej wizyty w Wiedniu.

- opowiadał w lipcu był prezydent w rozmowie z Polsat News.

Myślicie, że gwiazda faktycznie zdecyduje się na taki krok, nie martwiąc się o reakcje fanów?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy