Reklama
Reklama

Magda Cielecka: Gram w serialach, by spłacić kredyty

Magda Cielecka (44 l.) w najnowszym wywiadzie przyznała, że gra w serialach po to, by mieć na spłatę kredytów.

Aktorka mieszka obecnie na Mokotowie w pięknym starym mieszkaniu, które tuż po zakupie musiała wyremontować. Nie kryje, że włożyła w nie sporo funduszy, które zarobiła dzięki grze w serialach.

"To już moje trzecie miejsce w Warszawie" - opowiada "Vivie". "Lubię stare mieszkania, wszystko jednak muszę zrobić po swojemu. Burzę więc ściany, zmieniam kuchnię, przerzucam w inne miejsce. To kosztuje dużo stresu i pieniędzy, ale na szczęście są kredyty" - śmieje się.

Podkreśla jednak, że nie przyjmuje wszystkich propozycji, a jedynie te, które wydają jej się wartościowe. "Mam ten komfort, że mogę wybierać" - mówi.

Reklama

Choć widzi siebie jako partnerkę młodych aktorów, takich jak Mateusz Kościukiewicz czy Jakub Gierszał, reżyserzy obsadzają ją zazwyczaj w rolach ich matek, co dla aktorki jest nieco bolesne.

W wywiadzie zdradza również, że od trzech lat mieszka z nią jej partner Dawid, znawca kultury polsko-żydowskiej, przewodnik po historii Żydów i pilot wycieczek. W domu bywa jednak często tylko gościem. Cielecka ma więc sporo czasu, by samotnie się zrelaksować i odseparować od rzeczywistości.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy