Reklama
Reklama

Maffashion wyznaje, że nie chce mieć więcej dzieci!

Maffashion, a dokładniej Julia Kuczyńska (34 l.) wyznała na Instagramie, że woli, aby jej syn nie miał rodzeństwa, niż został sierotą! Celebrytka jest wyraźnie poruszona śmiercią ciężarnej z Pszczyny i wyjawia informację na temat przebiegu jej porodu!

Maffashion zabrała głos w sprawie tragicznej śmierci 30-latki z Pszczyny, która umarła, będąc w ciąży. W dyskusję o restrykcyjnym prawie aborcyjnym w Polsce wdała się także Anna Lewandowska i Anja Rubik. Wszystkie te gwiazdy nie ukrywają, że martwią się o los rodaczek i przyznają, że w sytuacji zagrożenia życia w ciąży może znaleźć się większość kobiet. Wzburzona Julia nie mogła przejść obok takiej sytuacji obojętnie i zaalarmowała na Instagramie, że nie chce mieć już więcej dzieci!

Reklama


Maffashion wyznaje, że nie chce mieć więcej dzieci!

Maffashion w 2020 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek Bastian. Zirytowana influencerka przyznała, że podczas jej porodu pojawiły się komplikacje, ale nie chce zdradzać szczegółów. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale Julia dodaje, że finał mógł być różny!

Wzburzona kobieta nie ukrywa, że nie może pojąć sytuacji w Polsce. Śmierć 30-latki określiła jako "bezsensowną i okrutną". Instagramerka bardzo współczuje rodzinie zmarłej i składa im najszczersze kondolencje. 

Ukochana Fabijańskiego wyznała, że zawsze marzyła jej się duża rodzina. Chciała mieć dwójkę lub trójkę dzieci, które będą w zbliżonym do siebie wieku. Teraz wyjawiła, że boi się być w kolejnej ciąży i woli, aby Bastek był jedynakiem niż sierotą.

Kuczyńska jasno wyraziła swoje stanowisko i podkreśliła, iż nie wyraża zgody na to, żeby w kraju, w którym żyje, traktowano kobiety przedmiotowo, brutalnie i niesprawiedliwie.

Do wpisu celebrytka dodała zdjęcie, które zostało zrobione, gdy była jeszcze w ciąży.


Zobacz też:

Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin i inne gwiazdy mają dość. Tak wspierają akcję #AniJednejWięcej

Anja Rubik ostro uderza w rząd! Ma już dość!

Anna Lewandowska skomentowała śmierć ciężarnej kobiety!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama