Reklama
Reklama

Madzia Wójcik była w "Big Brotherze". Teraz przekazała tragiczne wieści

Madzia Wójcik zyskała popularność dzięki wygranej w 6. edycji "Big Brothera". W czwartek nad ranem zwyciężczyni programu przekazała tragiczne wieści - spłonął dom, w którym show było nagrywane. Celebrytka nie mogła ukryć emocji Oto szczegóły.

Madzia Wójcik przekazała tragiczne wieści

Madzia Wójcik zasłynęła dzięki programowi "Big Brother". Sympatyczna celebrytka zwyciężyła 6. edycję kontrowersyjnego show, nagrywaną w 2019 roku. Uczestnicy nie zamieszkali jednak w domu znanym z poprzednich edycji, a w zupełnie innym miejscu.

Kiedy w sieci gruchnęły wieści, że po ponad 10 latach na antenę TVN-u wraca "Big Brother", wszyscy zaczęli się zastanawiać, gdzie będzie kręcony. Pierwsze pięć sezonów nagrywano w charakterystycznym budynku w Sękocinie. W kolejnych zdecydowano jednak, że uczestnicy zamieszkają w zupełnie innym miejscu. Postawiono więc na luksusową willę we wsi Gołków pod Warszawą.

Reklama

Posiadłość tak spodobała się producentom, że zdecydowano się wykorzystać ją także do innych produkcji. Tym sposobem dom "zagrał" także w serialu "Pułapka" czy w "Top Model". Po tym, jak stacja straciła zainteresowanie willą, ta zaczęła popadać w coraz większą ruinę. Nieoczekiwanie, w środowy wieczór okazało się, że budynek płonie. Wyjątkowo poruszona tym faktem jest Madzia Wójcik, zwyciężczyni 6. edycji show.  

Spłonął dom z "Big Brothera"

Na instagramowym profilu Madzi Wójcik w czwartkowy poranek ukazał się poruszający wpis. Celebrytka udostępniła u siebie serię zdjęć, które na facebooka wrzucił lokalny serwis informacyjny. Całość opatrzyła słowami:

"Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest. Mój dom się pali! Ale smutno" - napisała celebrytka nie kryjąc emocji.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do pożaru budynku. Wiadomo natomiast, że budynek już wcześniej był opuszczony i popadał ruinę. Zdjęcia i nagrania z niszczejącej willi ukazały się w sieci na początku 2022 roku. Od tego momentu było już tylko gorzej. 

Zobacz: Wieści o pożarze przekazał lokalny serwis informacyjny "Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński"

Zobacz także:

Oberwało się Wojewódzkiemu za wywiad z influencerką Fagatą. Zareagowała nawet partnerka Orłosia

Szczęście Bogusi i Krzysztofa z "Rolnika" nie trwało długo. Sąsiad przerywa milczenie

Zawadzka zdradziła męża z żonatym kolegą. Przyznała się dopiero po latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019 | Madzia Wójcik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy