Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Madonna nakręciła kolejny film!

Jeden z najważniejszych producentów filmowych Hollywood, Harvey Weinstein, ma wielkie oczekiwania co do filmu Madonny "W.E.". Historia związku króla Edwarda VIII z kochanką Wallis Simpson, pojawi się na ekranach kin jeszcze w 2011 roku.

Kolejny reżyserski projekt Madonny opowiada historię Wallis Simpson. To właśnie dla niej król Edward VIII zrzekł się tronu w 1936 roku.

Reklama

Producent Harvey Weinstein, jest pod wielkim wrażeniem pracy Madonny. Guru słynnej wytwórni Miramax zaplanował amerykańską premierę filmu na grudzień 2011 roku. To czas, gdy studia filmowe prezentują swe najlepsze produkcje, które podejmą walkę o statuetkę Academy Awards.

"W 'W.E.' Madonna pięknie przeplata przeszłość i teraźniejszość. To bardzo inteligentny film. Wspaniała praca reżyserska. Jestem niezwykle podekscytowany tym projektem i chciałem, aby jego premiera miała wyjątkową datę" - powiedział Harvey Weinstein.

Madonna ma już za sobą reżyserski debiut. W sierpniu 2009 roku na ekranach polskich kin pojawił się film "Mądrość i seks", jednak nie spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków. Jak prorokuje Harvey Weinstein, tym razem będzie lepiej.

Zobacz, jak Madonna kręciła swój film:

Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje