Reklama
Reklama

Madeleine McCann zaginęła 15 lat temu! Rodzice dziewczynki opublikowali oświadczenie!

Madeleine McCann zaginęła 15 lat temu. Jej zniknięcie wciąż pozostaje jednym z najbardziej tajemniczych, a śledczy od ponad dekady starają się dowiedzieć, co tak naprawdę stało się z dziewczynką. Podejrzewa się, że za porwaniem i zamordowaniem trzyletniej wówczas Brytyjki stoi Niemiec Christian B., jednakże wciąż istniejące dowody nie pozwalają na zamknięcie tej sprawy. W 15. rocznicę zaginięcia rodzice wystosowali oświadczenie.

Sprawa Madeleine McCann od wielu lat rozgrzewa entuzjastów kryminalistyki na całym świecie. Do porwania dziewczynki doszło 3 maja 2007 roku podczas rodzinnego urlopy w Portugalii. Dziewczynka zniknęła z pokoju, w wynajmowanym przez rodziców apartamencie w kurorcie Praia da Luz.

Zaginięcie dziecka od samego początku nabrało medialnego charakteru, a w 2020 roku niemieccy śledczy wyjawili, że ich podejrzanym jest 44-letni wówczas Christian B. Mężczyzna twierdzi jednak, że nie stoi za porwaniem dziewczynki.

3 maja minęło 15 lat od momentu zaginięcia dziewczynki. Z tego powodu jej rodzice zamieścili w mediach społecznościowych oświadczenie. Kate i Gerry McCannowie nie ustają w poszukiwaniach córki. Prowadzą kampanię, która ma dać odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie: Co się stało z Madeleine?

Reklama

Rodzice nie zapomnieli również o pracy organów ścigania, którzy również od wielu lat starają się dowiedzieć się, co stało się tego feralnego dnia w Portugalii.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje, że w sprawie pojawiają się nowe dowody. Niedawno prasa po raz kolejny donosiła, że niemieccy śledczy mają dowód, który łączyłby Brytyjkę z głównym podejrzanym. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawa ta w końcu znajdzie swój finał.

Zobacz także: 

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z języka polskiego

Po 15 latach zakończą śledztwo! Co stało się z Madeleine McCann?

Przełom w sprawie Madeleine McCann. Policja ustaliła podejrzanego?

Zaginięcie Madeleine McCann. Nastąpił przełom?! "Jestem w 100 procentach pewien, że on to zrobił"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Madeleine McCann
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama