Reklama
Reklama

Maciej Stuhr pilnie prosi o pieniądze. Choroba zaatakowała nagle, a czas się kończy

Maciej Stuhr znany jest z angażowania się w akcje charytatywne czy też pomoc potrzebującym. Tym razem to on pilnie zaapelował do innych ludzi, aby pomogli. Chodzi o bliską mu osobę, którą nagle zaatakowała straszna choroba. Liczy się każda minuta i każda złotówka.

Maciej Stuhr pilnie prosi o pieniądze. Choroba zaatakowała nagle, a czas się kończy

Maciej Stuhr pilnie zaapelował o pomoc w swoich mediach społecznościowych. Aktor robi wszystko, aby pomóc bliskiej mu osobie w walce ze złośliwym nowotworem. Czas się kończy, a pieniądze są coraz bardziej potrzebne. Jak powiedział aktor, sytuacja tej osoby jest bardzo zła.

Maciej Stuhr pilnie apeluje. Potrzeba ogromnych pieniędzy na leczenie

Aktor i przyszły stand-uper zawsze angażował się w projekty, które mają wymiar społeczny. Tym razem Maciej Stuhr zaapelował do wszystkich swoich odbiorców na Instagramie. Prosi o pomoc dla swojej przyjaciółki, która walczy z rakiem.

Reklama

"Moja przyjaciółka bardzo potrzebuje naszej pomocy. Jest w bardzo, bardzo trudnym stanie. Ma raka śluzówki nosa z przerzutami do kości (...) Jest z nią bardzo źle. Ma dwójkę dzieci. Jest z nimi sama w Wiedniu" - zaczął mówić Maciej Stuhr na krótkim filmiku na Instagramie.

Agata jest przyjaciółką Macieja Stuhra. Kończy jej się czas na zbieranie pieniędzy

Agata to przyjaciółka Macieja z czasów dzieciństwa. Jak dodał aktor na filmie, niech każdy wpłaci tyle, ile może - każda złotówka jest cenna w obecnej sytuacji!

"Zbiera się do kolejnej, bardzo trudnej operacji. Potrzebna jest każda złotóweczka, którą możecie wpłacić. 10,20,50, może ktoś ma 100 zł. Ile macie, prześlijcie, to naprawdę się przyda. Bardzo wam dziękuję z całego serca" - dodał Maciej.

Zobacz także: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy