Reklama
Reklama

Maciej Orłoś w piątą rocznicę odejścia z TVP miażdży stację! Jacek Kurski nie będzie zadowolony

Pięć lat temu Maciej Orłoś podjął decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. Dziennikarz, jak sam tłumaczy, nie chciał dłużej pracować w miejscu, gdzie łamane są zasady etyki dziennikarskiej. Teraz z okazji rocznicy uwolnienia się spod reżimowej telewizji podzielił się z internautami na Twitterze swoimi przemyśleniami.

Maciej Orłoś skradł serca widzów jako prowadzący "Teleexpress". Dzięki profesjonalizmowi dziennikarza stacja szybko doceniła jego potencjał. Z biegiem czasu prezenter dostał angaż w "Wiadomościach", a także w programie "Oko w oko". 

Wszystko zaczęło zmieniać w 2016 roku, kiedy to obóz władzy zaczął w telewizji przeprowadzać "czystki", eliminując z mediów publicznych tych, którzy nie byli przekonani do realizacji planu "dobrej zmiany". 

Na przestrzeni ostatnich lat z Telewizją Polską rozstali się: Piotr Kraśko, Hanna Lis, Monika Richardson, Michał Olszański, czy Marzena Rogalska. 

Reklama

Maciej Orłoś krytycznie o TVP

W 2016 roku, a dokładnie 31 sierpnia, decyzję o swoim odejściu z TVP podjął Maciej Orłoś. Z okazji "rocznicy" odejścia dziennikarz postanowił napisać na Twitterze kilka gorzkich słów prawdy na temat pracy w telewizji publicznej.

W kolejnym tweecie Orłoś kolejny raz skrytykował działania Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej.

Maciej Orłoś - gdzie pracuje teraz?

Obecnie Maciej Orłoś pracuje w Radiu Nowy Świat i to tam realizuje się jako dziennikarz. Do dziś wielu sympatyków prezentera wspomina jego obecność w telewizji i nie ukrywają, że chcieliby powrotu Orłosia na szklany ekran.

Zgadzacie się ze słowami Orłosia?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś | TVP | Twitter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy