Reklama
Reklama

Maciej Orłoś i dużo młodsza Paulina Koziejowska szykują się do ślubu? Ich związek jest bardzo poważny

Maciej Orłoś (62 l.) i jego młodsza o 22 lata ukochana Paulina Koziejowska od ponad roku są w szczęśliwym związku. Na początku ich znajomości mało kto dawał im jakiekolwiek szanse. Oni postanowili jednak pokazać wszystkim niedowiarkom, iż mimo dużej różnicy wieku mogą być razem. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja wejdzie już niedługo w kolejny etap. Czyżby szykował się ślub?

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - historia związku

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś poznali się branżowym evencie. Kobieta w wielu wywiadach wyznawała później, że nie szukała miłości. Maciej z kolei, kiedy zobaczył Paulinę, zakochał się od pierwszego wejrzenia. W rozmowie z dziennikarzami "Dzień Dobry TVN" zakochani wyznali, że doskonale im się ze sobą rozmawiało.

Reklama

Paulina postanowiła poprosić Maćka, o to by ocenił wywiady, które w przeszłości przeprowadzała. Dziennikarz zgodził się i podszedł do tego zadania bardzo poważnie. Wysłał do Koziejowskiej bardzo długą odpowiedź. Kobieta wtedy  uznała, że mężczyzna też chce kontynuować znajomość.

"Poczułam od razu, bo ja mam coś takiego, że albo czuje, albo nie gdybym nie poczuła, to nie byłoby kontynuacji na pewno naszej relacji. Ja powiedziałam Maćkowi, aby ocenił moje wywiady i to był wywiad z Anią Korcz i z Piotrem Rubikiem i Maciej mi wysłał na drugi dzień niesamowity mail na ileś stron, głównie chwalił" - mówiła Paulina w "DDTVN".

Orłosia i Koziejowską sporo łączy

Maciej Orłoś ma za sobą aż trzy rozwody. Wszystko wiec wskazuje na to, że czwarty ślub będzie tym ostatnim. Znajoma pary w rozmowie z dziennikarzami tygodnika "Rewia" powiedziała, że para spędza ze sobą bardzo dużo czasu, a także ma o czym ze sobą rozmawiać. Wspólne pasje również mają ogromny wpływ na zacieśnienie ich relacji.

"Oboje kochają dziennikarstwo, rozmowy z mądrymi ludźmi, zatem to kolejna wspólna ich płaszczyzna porozumienia" - wyznała znajoma zakochanych.

Koziejowska i Orłoś szczerze o różnicy wieku w związku

Maciej Orłoś w rozmowie z dziennikarzem w programie "DDTVN" stwierdził, że zupełnie nie przejmuje się tym, że jest starszy od swojej partnerki.

"To wszystko siedzi w głowie. Najważniejsze co jest w naszych głowach. Na co dzień nie myślę o tym w kategoriach" - powiedział.

Paulina Koziejowska stwierdziła z kolei, że nie rozmawiają o wieku.

"W ogóle tego tematu nie omawiamy, poza tym, że pojawiały się takie informacje w mediach i komentarze" - mówiła Paulina.
Maciej Orłoś dodał wtedy również, że zupełnie nie mają czasu na przejmowanie się opinią innych ludzi.

"Mamy za dużo różnych rzeczy do zrobienia w życiu, różnych spraw, różnych zajęć, żeby tak naprawdę się tym przejmować i analizować, co inni mówią na nasz temat. Zawsze będą mówić i będą mieli swoje opinie, często będą niechętni, krytykanccy i tak dalej" - powiedział Maciej.

Orłoś i Koziejowska zamieszkali razem i planują ślub?

Okazuje się, że para kilka miesięcy temu zdecydowała się na kolejny poważny krok. Zakochani zamieszkali ze sobą. W rozmowie z "Rewią" podkreślili, iż bardzo dobrze im się żyje. Wypowiadają się na swój temat w samych superlatywach. Nic więc dziwnego, że zaczęto plotkować o ślubie Pauliny i Macieja.

Paulina postanowiła odnieść się do informacji, które coraz częściej pojawiają się w mediach na jej temat. Kobieta zdradziła tylko, iż chce powoli dochodzić do kolejnych etapów w związku. Miłość i wspólne mieszkanie już jest, więc my z niecierpliwością będziemy wypatrywać pierścionka zaręczynowego na palcu dziennikarki.

"Chcemy powoli dochodzić do kolejnych etapów w naszym związku, niczego nie przyspieszając" - wyjawiła "Rewii" Paulina Koziejowska.

Zobacz też:

Duży kryzys w związku Orłosia i Koziejowskiej? Dziennikarka postawiła dziennikarzowi ultimatum!

Maciej Orłoś ma duży kłopot przed świętami. Nieudany prezent dla partnerki może się dla niego źle skończyć

Maciej Orłoś: Nie wszystkich artystów można kupić


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś | Paulina Koziejowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy