Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Musiał w końcu wybaczył tacie! To wiele go kosztowało!

Maciej Musiał (23 l.) boleśnie przeżył rozwód rodziców. Długo miał żal do taty, że zostawił rodzinę. Teraz stara się nauczyć żyć na nowo ze swoim ojcem.

Ostatnio gwiazdor "Rodzinki.pl" zamieścił w internecie zdjęcie, na którym pozuje z tatą, Andrzejem Musiałem (63 l.). Dla fanów aktora to spore zaskoczenie. 

Reklama

Do tej pory zwykle fotografował się z mamą lub z dziadkiem. Kiedy Maciej Musiał stresował się maturą, jego rodzice postanowili się rozstać. Po 20 latach razem. Atmosfera w domu była nie do zniesienia. Maciek marzył, by rodzice wreszcie zakopali wojenny topór.

"Jak zaczynają się kłócić, to zrobilibyście wszystko, by przestali, żeby mieć fajną, kochającą się rodzinę" - pisał zrozpaczony na blogu.

Andrzej Musiał był dla syna wzorem do naśladowania. Wprowadzał Maćka w tajniki zawodu, zabierał na castingi. Jest aktorem, możemy go oglądać m.in. jako lekarza patologa w "Ojcu Mateuszu". Nastolatek po rozwodzie stanął jednak po stronie mamy, Anny.

Wspierał ją, odkrył, że jest delikatną i kruchą kobietą, którą czasem trzeba przytulić. To dzięki niej buntujący się chłopak zbliżył się do Boga. Więzi z ojcem osłabły.

"Andrzej chciał być dla syna kumplem i zatrzymał się na etapie gimnazjum. A synowie zazwyczaj nie potrzebują kumpli, mają swoich, potrzebują ojca, mężczyzny" - mówiła krytycznie o byłym mężu Anna Musiał. 

Czas jednak leczy wszystkie rany. Syn już przebaczył ojcu. Dziś starają się szczerze rozmawiać i odbudować nadszarpnięte więzi.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje