Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Musiał: Szykuje się światowa kariera?

Życie zawodowe Macieja Musiała (23 l.) w ostatnim czasie kwitnie. Jak się okazuje, w miłości jednak nie ma tyle szczęścia..

W jego otoczeniu pojawiło się już bardzo wiele kobiet. Była i Olga Kalicka (25 l.) i Katarzyna Sawczuk (21 l.), a nawet córka pary prezydenckiej Kinga Duda (23 l.).

Reklama

Ostatnio mówiło się, że ma romans ze znaną modelką Natalią Uliasz (27 l.). Jakkolwiek było, dzisiaj Maciej Musiał zapewnia, że w dalszym ciągu jest wolnym strzelcem i że decyzja o wyborze tej jedynej jest jeszcze przed nim.

- Szukam - odpowiada krótko na pytanie o sprawy sercowe w rozmowie z popularnym dwutygodnikiem. Bo też nie w głowie mu teraz amory.

Młody aktor żyje gigantyczną szansą, jaka otworzyła się przed nim niedawno. Gra w serialu, który jest emitowany właśnie przez bardzo popularny amerykański kanał internetowy. To może zapewnić mu rozpoznawalność u międzynarodowej widowni.

Maciej Musiał nie tylko występuje we wspomnianym serialu pt. "1983", ale też jest jego pomysłodawcą i producentem. Trudno się więc dziwić, że młodego człowieka rozpiera radość i duma.

Od sukcesu może zakręcić się w głowie, ale aktor jest ostatnim, który zadzierałby nosa. Nie od wczoraj znany jest ze swojej skromności. W końcu świat show-biznesu to dla niego chleb powszedni.

Już kilkanaście lat temu, jako mały chłopak, pojawił się w serialu "Ojciec Mateusz". Grał sierotę, która znalazła się pod opieką księdza. Potem przyszła "Rodzinka.pl".

- Byłem dzieckiem, które ktoś rzucił przed kamerę i powiedział: graj - mówi. Łatwiej było mu o tyle, że aktorstwo ma zapisane w genach. Oboje rodzice uprawiają ten zawód. Ale dziś to on jest w rodzinie gwiazdą!


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje