Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Musiał rozpoczyna nowy etap w życiu. U boku tej kobiety?

Maciej Musiał (21 l.), gwiazdor „Rodzinki.pl”, wkrótce rozpocznie edukację aktorską na uczelni. To może trochę wyhamować jego karierę. Na dodatek znów wygląda na zakochanego!

Młodość rządzi się swoimi prawami. Jeszcze do niedawna Maciej Musiał, gwiazdor telewizyjnych seriali, zarzekał się, że studia aktorskie są nie dla niego i zdawał na filozofię. W tym roku jednak zmienił zdanie i  w  sekrecie ubiegał się o indeks aż dwóch uczelni teatralnych, w Warszawie i Krakowie. I do obydwu został przyjęty! Którą wybrał? 

Reklama

Dziennikarzom "Twojego Imperium" jeszcze nie udało się tego ustalić. Ale są powody, by przypuszczać, że podjęcie studiów aktorskich może wywrócić do góry nogami jego dotychczasowe życie.

Studenci pierwszego roku aktorstwa mają zakaz udziału w projektach artystycznych realizowanych poza uczelnią, jak również w przedsięwzięciach o charakterze reklamowym. Najprawdopodobniej więc aktor będzie musiał zrezygnować z grania w serialach i intratnych reklamach.

Być może konto Macieja Musiała trochę stopnieje z  tej przyczyny, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wszak nie mogąc poświęcać się karierze, gwiazdor "Rodzinki.pl" będzie miał więcej czasu dla osób dla niego ważnych. A chodzą słuchy, że aktor od niedawna jest zakochany po uszy. Niech więc pielęgnuje tę miłość!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama