Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Musiał pokazał dziewczynę. Fani nie dowierzają!

Maciej Musiał (24 l.) wreszcie znalazł dziewczynę, która skradła jego serce. Jak donoszą tabloidy, aktor jest zakochany po uszy. Wiemy, kim jest jego wybranka!

Maciej Musiał, gdy tylko zaistniał w show-biznesie, stał się bożyszczem nastolatek. Dzięki swojemu urokowi zdobył ogromną ilość fanek. 

Reklama

Niestety, dla wielbicieli urody aktora nie mamy dobrych wiadomości - Musiał od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany! Kim jest jego dziewczyna? 

Okazuje się, że sporo z was może kojarzyć lubą aktora. Jest nią Olga Buława (28 l.), która w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski. 

Na co dzień jest stewardessą w jednej z polskich linii lotniczych, pochodzi ze Świnoujścia i ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa.  

W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia, na których Musiał razem z dziewczyną zmierzają do Kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie. Para trzymała się za ręce i nie szczędziła sobie czułości.

"Nie komentuję życia osobistego" - powiedział Musiał, gdy jeden z tabloidów próbował potwierdzić doniesienia o związku aktora.

Pewnie to tylko kwestia czasu, kiedy aktor zacznie pokazywać się ze swoją miłością na ściankach. W końcu, jeśli to coś poważnego, to Olga powinna przygotować się na to, że zacznie wzbudzać zainteresowanie mediów.

*** 
Zobacz więcej materiałów wideo:


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Olga Buława

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje