Reklama
Reklama

Maciej Musiał jest nie tylko aktorem. Mało kto wie, czym zajmuje się po godzinach

Maciej Musiał należy do grona bardzo zaradnych gwiazd, które zawsze znajdą w swoim grafiku czas na nowe projekty. Mimo to mało kto wie, że oprócz aktorstwa, interesuje się branżą gastronomiczną. Gwiazdor "Rodzinki.pl" otworzył nawet własną klubokawiarnię - "Cafe Podrygi". Jej otwarcie miało miejsce w połowie 2022 roku.

Maciej Musiał jest nie tylko aktorem. Ma w sercu Warszawy własny lokal

Należący do Macieja Musiała lokal "Cafe Podrygi" znajduje się w samym centrum Warszawy. Położony jest na dziedzińcu Muzeum Narodowego i (jak nazwa może nieśmiało sugerować) stanowi połączenie kawiarni oraz baru. Za dnia serwowane są tutaj kawy i ciasta, a wieczorem kolorowe napoje i przekąski. Do tego wieczorem lokal zmienia się w potańcówkę. Można wiec powiedzieć, że każdy... znajdzie tu coś dla siebie. 

Od samego początku biznes Macieja Musiała wspiera jego dumna mama. Jak napisała w sieci, aktor miał doskonały i dobrze przemyślany plan związany z otwarciem "Cafe Podrygi": "Pomiędzy murami Muzeum Narodowego, nowe cudne miejsce. Od zawsze miał wizję tego miejsca. Wierzył, że będzie tu pięknie, kiedy jeszcze nic tu nie było. Lubię, kiedy mój syn spełnia swoje marzenia" - podkreśliła z dumą.

Reklama

Maciej Musiał miał świetny pomysł. Realizuje go od dwóch lat

Sam Maciej z ogromną przyjemnością zachęca ludzi do odwiedzenia prowadzonego z pasją biznesu.

"Jest nam bardzo miło, że dzisiaj tu jesteście, na pierwszym dniu działania Cafe Podrygi. To jest dla mnie niesamowity moment" - mówił na Instagramie. 

Dziś, dwa lata po otwarciu, "Cafe Podrygi" nadal znajduje się w naszej pięknej stolicy. Na Instagramie lokal zebrał ponad 10 tysięcy obserwatorów, a udostępniane posty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 

Co ważne, nie jest jedynym lokalem Macieja. Aktor prowadzi także "Cafe Pląs" oraz restaurację "Muzealną". Ta ostatnia już po roku funkcjonowania trafiła do przewodnika Michelin.

  

Maciej Musiał tego nie ukrywa. Jego lokal jest dla każdego

Najważniejsze, co wyróżnia biznes Macieja to właśnie to, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

"W Podrygach można zatrzymać się na chwile i docenić detale, które zwykle umykają. To taki skrawek przyrody w tętniącym centrum Warszawy" - napisano pod jednym z postów, w którym opisano i pokazano "dzienną" stronę biznesu.

"Nocna" część również zapowiadana jest kolorowymi relacjami i nagraniami przedstawiającymi zadowolonych klientów. Nie brakuje też słów zachęcających do skorzystania z oferty: 

"Zapowiada się piękne popołudnie i ciepły wieczór, czujemy że ruszycie w miasto!". 

Niektórych może dziwić tylko to, że Maciej Musiał podczas prowadzenia tętniącego życiem miejsca znajduje czas na filmowe i taneczne (wziął udział w "Tańcu z gwiazdami") wyzwania. Myślicie, że w przypadku 29-latka to kwestia dobrego zarządzania czasem?

Czytaj też:

Zaskakujące wyznanie Macieja Musiała. Wyszła na jaw prawda o jego rodzinie

Dopiero co odpadł z "Tańca z gwiazdami", a teraz takie słowa. Żałuje jednego

Od początku huczało od plotek o ich romansie w "TZG". W końcu tancerka zabrała głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy