Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Maciej Musiał: Jak zdobył serce pięknej miss?

Maciej Musiał (24 l.) znalazł miłość swojego życia? Pięknej modelki i stewardessy inni panowie mogą mu tylko pozazdrościć...

Pocałunki, czułe spojrzenia i uściski. Nie trzeba było długo się przyglądać, by stwierdzić, że tych dwoje łączy gorące uczucie!

Reklama

Kilka dni temu Maciej Musiał, czyli Tomek z serialu "Rodzinka.pl", został przyłapany na warszawskich Stegnach podczas romantycznej randki…

Kim jest nowa miłość popularnego aktora? To pochodząca ze Świnoujścia Olga Buława (28), Miss Polski 2018, prawniczka, która na co dzień pracuje jako stewardesa w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Okazuje się, że wciąż ma wiele wspólnego z show-biznesem, występuje bowiem w programie "No to lecę!" emitowanym na kanale podróżniczym Travel Channel.

"Nie komentuję życia osobistego" – powiedział Maciej Musiał, zapytany przez dziennikarzy o swój nowy związek, jednak nietrudno było wyczuć, że jest naprawdę szczęśliwy.

Czy to w końcu ta, na którą czekał? 

Odkąd stał się popularny, łączono go z wieloma kobietami. Plotkowano, że jego serce bije dla Agnieszki Więdłochy (33). Przeszkodą nie była nawet dość spora różnica wieku. 

Wkrótce jednak aktorka związała się z Antonim Pawlickim (36), za którego niedawno wyszła.

W 2017 roku Maciej widywany był w towarzystwie Miss Ziemi Łódzkiej, Marty Ziębakowskiej (22), jednak prawdziwą sensacją okazała się jego znajomość z córką pary prezydenckiej, Kingą Dudą (24)!

"Jest uroczą, fajną osobą, którą lubię" – gasił emocje.

Wiosną mówiło się o związku z modelką Natalią Uliasz. Niestety, nie przetrwał zbyt długo, gdyż oboje byli zajęci.

Nowa sympatia nie odbiega od normy, gdyż, jak widać, aktor upodobał sobie same modelki i królowe piękności.

A może to właśnie ta?

***


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje